
Постпред КНДР при ООН назвав володіння ядерною зброєю "правом на самооборону" і вважає, що ніхто не має ні права, ані підстав звинувачувати КНДР, передають Патріоти України.
КНДР відмовилася виправдовуватися за володіння ядерною зброєю та назвала таке володіння "правом на самооборону". Про це повідомив постпред КНДР при ООН.
Під час конференції з питань нерозповсюдження ядерної зброї, яка відбувається в Нью-Йорку, постпред Північної Кореї при ООН сказав, що КНДР вийшла з Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (ДНЯЗ) у рамках законної процедури за відповідною статтею, визначеною в договорі.
"Ніхто не має ні права, ані підстав звинувачувати КНДР – країну, що має ядерну зброю і яка не є державою-учасницею (ДНЯЗ), – у реалізації права на самооборону", – йдеться в заяві офіційної особи Північної Кореї.
Раніше лідер Північної Кореї виступив з офіційною заявою з нагоди 69-ї річниці закінчення Корейської війни (1950–1953). Він заявив про готовність почати війну із застосуванням стратегічних ядерних озброєнь у разі спроби напасти на КНДР.
Північна Корея звинуватила США та Південну Корею в розпалюванні бойових дій, які можуть призвести до "другої корейської війни".
Нагадаємо, лідер КНДР Кім Чен Ин привітав російського правителя Володимира Путіна із Днем Росії та заявив, що цілком підтримує його дії.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....