"Товариш Ким" зробив свій вибір: КНДР підтримала російську анексію територій України

Північна Корея підтримала проголошену Росією анексію частини областей України. Про це у вівторок заявило міністерство закордонних справ КНДР, повідомляє агентство Reuters.

Пхеньян підтримав заяву Москви про те, що регіони нібито самі вирішили стати частиною Росії.

Псевдореферендуми були проведені "законно" відповідно до Статуту ООН, але Сполучені Штати дотримуються "бандитських подвійних стандартів" після того, як самі вторглися до інших країн, стверджує генеральний директор міжнародних організацій у МЗС КНДР Джо Чхоль Су.

"Для збереження незаперечного "однополярного світу" США втручаються у внутрішні справи незалежних країн і обмежують їхні законні права, зловживаючи Радою безпеки ООН", - вважає північнокорейський чиновник.

Влада КНДР вкотре заявила, що "США розв'язали агресивні війни проти суверенних держав", зокрема, в Югославії, Афганістані, а також Іраку. Але дії США нібито "не ставилися під сумнів з боку РБ ООН", додав він.

За словами Джо Чхоль Су, Рада Безпеки нібито зіткнеться з наслідками, якщо продовжить потурати "діям Вашингтона, а також діям, заснованим на подвійних стандартах".

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...