Традиційно звинуватили ЗСУ: Місто в Бєлгородській області залишилося без води і світла

Шебекіно в Бєлгородській області залишилося частково без світла і води. Представники влади в Російській Федерації називали причиною обстріл, традиційно перекладаючи провину на ЗСУ, передають Патріоти України.

Як заявив губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков в особистому Telegram-каналі: "В результаті обстрілу околиць міста Шебекіно постраждалих і руйнувань немає. Є пошкодження ліній електропередачі: на території міста частково відсутня електроенергія та водопостачання".

За словами губернатора, енергетики приступили до підключення абонентів на резервні лінії. Насосні станції теж перезапускаються для повернення водопостачання. Жодних доказів "обстрілу" Гладков не надав. Він не супроводив своє повідомлення фото чи відео.

Почався "відлов": у Росії примусом мобілізують боржників і колишніх ув'язнених – "Атеш"

понеділок, 22 червень 2026, 10:35

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...

Крим на межі? Експерт розповів про паливну кризу та провал курортного сезону

понеділок, 22 червень 2026, 10:27

Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...