"Традиции "проставляться" нет": Пєсков розповів про день народження Путіна

Президент Росії Володимир Путін не має звички «проставлятися» на роботі в свій день народження. Про це заявив його прес-секретар Дмитро Пєсков, передають Патріоти України.
Так, 7 жовтня в 69-й день народження Путіна Пєсков уточнив: «Традиции „проставляться“ нет, вы знаете, что президент редко освобождает этот день от каких-то рабочих мероприятий, и в администрации это тем более рабочий день».

Також він припустив, що постійні члени Радбезу, з якими у Путіна сьогодні запланована нарада, скористаються цією ситуацією, щоб його привітати. Крім того, на питання, чи дарують колеги Путіну подарунки, Пєсков сказав, що «іноді дарують» - коли відбуваються «якісь очні особисті зустрічі».

На питання, чи надсилають подарунки Путіну закордонні лідери, представник Кремля відповів: «Когда как. Я, по крайней мере, сейчас не имею информации на этот счет».

Складний період може тривати і 3 місяці, але перелом війни вже настав, - Данілов

субота, 28 січень 2023, 9:03

Предбачити час завершення війни складно, а перемога не настане швидко, проте перелом у війні вже пройдений. Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов в ефірі "Радіо Свобода". "На жаль, сьогодні сказати точну дат...

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.