Трагедія в Казахстані: Стало відомо, де перебуває Назарбаєв

Екс-президент Казахстану перебуває у столиці на прямому зв'язку з Токаєвим, і вже встиг зателефонувати главам низки держав.

Колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв знаходиться у столиці Казахстану та перебуває на прямому зв'язку з чинним президентом Касим-Жомартом Токаєвим. Про це у суботу, 8 січня, заявив прес-секретар Назарбаєва Айдос Укібай у Twitter, зазначають Патріоти України.

Таким чином він прокоментував інформацію, що з'явилася напередодні в ЗМІ, про те, що Назарбаєв з доньками та їхніми сім'ями залишив Казахстан.

"Єлбаси перебуває в столиці Казахстану місті Нур-Султані. Просимо не розповсюджувати хибну та спекулятивну інформацію", - написав Укібай.

Він також повідомив, що Назарбаєв закликає всіх згуртуватись навколо Токаєва "для подолання поточних викликів".

За словами Укібая, Назарбаєв перебуває на прямому зв'язку з Токаєвим, проводить консультативні зустрічі і вже встиг зателефонувати главам низки держав.

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Постарів та змарнів: Хворий путініст Міхалков вразив зовнішнім виглядом після реанімації (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 22:52

Російський актор і режисер Нікіта Міхалков, який підтримав вбивства мирних українців, нещодавно опинився на межі смерті. На початку січня 2023 року він потрапив до лікарні з коронавірусом, після чого стан 77-річного чоловіка почав стрімко погіршуватися...