Трагедія вже надихнула росіян на нові фейки: У вибухові в Бейруті знайшли "український слід" (скріншот)

Після вибуху в Бейруті в соцмережах російські користувачі повідомили про причетність до трагедії нібито двох українських кораблів. Таку інформацію опублікував зокрема канал "17 термідора 228 года". На його повідомлення звернув увагу український користувач Twitter Анатолій Штірліц, передають Патріоти України.

"Пишуть про два українських (!!!) кораблі в порту Бейрута, які були пришвартовані на місці вибуху – імовірно з вантажем аміачної селітри (головний компонент класичної промислової вибухівки). Тобто в точності повторення катастрофи в порту Тексас-Сіті в 1947 році", - написав "17 термідора 228 року".

Штірліц іронічно прокоментував пост росіян. "Навіть не сумнівався, що Росія відразу напише про Україну ... Годуй вату", - написав він.

У порту Бейрута нібито опинилися українські кораблі

Українець іронічно відреагував на російський фейк

Хіти тижня. Жыве Беларусь! Попередній керманич сусідньої держави запропонував позбавити російську мову статусу державної (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:35

В далекому 1994 році "колгоспник" переміг одного з трьох підписантів Біловезької угоди про ліквідацію СРСР викриваючи начебто "нечуваної корупції" та "диктаторських замашках". "Диктатор" Шушкевич поступився владою мирно і результати виборів не сфальшував.

Міністри, судді та депутати: НАЗК назвало топ-10 українських чиновників з найбільшою сумою прихованого майна

четвер, 24 вересень 2020, 0:32

Матеріали перевірок 42 декларацій спрямовані до НАБУ, ДБР і Національної поліції. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило у чиновників незадекларованого майна на 358 мільйонів гривень. Про це повідомила прес-служба НАЗК, пере...