"Трамп абсолютно правий щодо завершення війни": Кіт Келлог поділився висновками після спілкування з пораненими українськими військовими

субота, 22 лютий 2025, 16:43

Спеціальний представник США з України Кіт Келлог відвідав військових, які отримали поранення під час російсько-української війни. Про це він повідомив у п’ятницю, 21 лютого, у соцмережі Х, передають Патріоти України.

«Емоційний візит до Ірпінського військового госпіталю в Україні разом з послом Бріджит Брінк, щоб відвідати поранених військових, тих, хто втратив кінцівки. Бути поруч із цими воїнами — ось чому президент Трамп абсолютно правий щодо завершення цієї війни. Вбивства повинні припинитися», — наголосив Келлог. Також він підкреслив, що «45−47-й президент США [Дональд Трамп] це зробить».

Раніше Кіт Келлог під час поїздки до військового госпіталю в Ірпені в ході візиту до України заявляв, що США перебувають на боці України, і будь-яка угода з РФ щодо припинення бойових дій має гарантувати, що «наступної війни не буде».

Кіт Келлог прибув до Києва наступного дня після того, як у Саудівській Аравії відбулися перші переговори між США і Росією від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

20 лютого Володимир Зеленський повідомив, що провів переговори з Келлогом і назвав їх «гарною розмовою». Зеленський також заявив, що Україна готова укласти сильну і корисну угоду з президентом США щодо інвестицій і безпеки.

Пізніше Келлог, коментуючи зустріч із Зеленським, назвав президента України «мужнім лідером воюючої нації», а дискусії з ним — позитивними.

Президент України та його команда тісно спілкувалися з ним під час триденної поїздки до Києва, яка завершилася ввечері 21 лютого. Дуже мало із заходів генерала Келлога було оприлюднено, а очікувана пресконференція після зустрічі з Володимиром Зеленським була скасована.

Посилив риторику: В ISW пояснили, чому Кремль відмовляється від переговорів з Україною

неділя, 16 серпень 2026, 8:03

Російська влада напередодні виборів до Держдуми продовжує заявляти про небажання брати участь у будь-яких конструктивних мирних переговорах, що не передбачають виконання вимог щодо повної капітуляції України, передають Патріоти України з посиланням на...

На концерті Кобзона потужний аншлаг, висока утилізація артилерії та автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 16 серпня

неділя, 16 серпень 2026, 7:04

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 16.08.26 орієнтовно склали: