"Трамп готується до війни до переможного кінця", - Фельгенгауер

"США розглядають плани з розгортання військового угруповання чисельністю до 120 тисяч осіб на Близькому Сході. Виконуючий обов'язки міністра оборони Патрік Шанахан представив відповідні плани на засіданні головних помічників з питань безпеки президента США Дональда Трампа. Сам Трамп заявляє, що це "фейк ньюз", - пише у своєму блозі Павло Фельгенгауер, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Розглядалися різні варіанти можливих військових дій з Іраном в Персидській затоці і навколо неї. І один з варіантів був саме таким.

Дійсно, якщо вже серйозно воювати, то потрібне таке угруповання, або навіть більше. Потрібно буде підтримати інтервенцію повітряною кампанією – перекинути туди до тисячі літаків. Плюс спеціальні операції уздовж Перської затоки і, можливо, в подальшому в глибині самого Ірану, щоб гарантовано знищити іранську інфраструктуру.

Якщо це війна до переможного кінця, то Іран потрібно загнати назад в Кам'яний вік. Це можливо. Спочатку вони збираються відключити всю електрику в усьому Ірані. Знищити трансформатори, електростанції, мости, тунелі. Плюс використовувати спецоперації – там досить багато незадоволених, зокрема, різні племена.

І, звичайно, одним авіаносцем там не обійдешся – це смішно. Потрібно буде 5-6 авіаносців. Якщо буде така війна, що нападуть на американські і арабські флоти, перекриють Ормузьку протоку, вхід до Перської затоки, американцям доведеться це відкривати, топити весь іранський флот, скільки його є, ліквідувати всю їхню інфраструктуру вздовж узбережжя і починати операцію з ліквідації ядерної ракетної програми, із знищення іранської авіації. Завдавати точкових ударів по вбивству керівництва – і політичного, і релігійного. І армії, і поліції, і Басидж, і Корпусу Вартових...

Так, туди потрібно перекинути, щонайменше, дуже серйозну силу. Це логіка війни. Але Трамп не надто хоче такої війни. Поки що він, як завжди, тільки зображує підготовку до неї. Поки що і близько немає нічого, що потрібно для того, щоб всерйоз поборотися з Іраном.

У Ємені є іранські проксі, хусити. В Іраку є проіранські формування. У Сирії є Хезболла та інші. Ізраїль теж втрутиться. У війну вступить Саудівська Аравія і країни Перської затоки. Так що, окрім американців, буде воювати ще до мільйона осіб з одного боку і до півтора мільйони з іншого. Потенційно це дуже велика регіональна війна".

Кінець "епохи бідності" завершиться повним крахом: "Скоро в Украине будет не с чего платить пенсии. Смотрите на цифры и думайТе", - Береза

п’ятниця, 5 червень 2020, 8:30

"Пенсионная система Украины дышит на ладан. Пенсионеров уже больше, чем плательщиков ЕСВ. К этому добавим проблему тенизации бизнеса и трудовую миграцию", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує: . "А теперь немно...

Хіти тижня. Українських владців застерегли від кулуарних домовленостей з Кремлем

п’ятниця, 5 червень 2020, 3:00

Російське керівництво, а також сама Росія стали токсичними, тому будь-які контакти росіян розглядаються під «подвійний лупою». Про це розповів аналітик «Агентства міжнародних досліджень» Ігор Соловей, який додав, що особлива увага приділяється контакта...