Трамп обіцяє вдарити по 52 стратегічних об'єктах Ірану, якщо Тегеран здійснить погрози щодо нападу на американців

Якщо США вдадуться до таких заходів, Ісламську державу очікує економічний колапс та величезні втрати у силових структурах

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати можуть нанести удари по 52 іранським об’єктам, якщо Тегеран проведе атаки проти американців чи об’єктів США, зазначають Патріоти України.

"Нехай це слугуватиме попередженням, якщо Іран нанесе удар по американцям чи американським об’єктам, то ми націлимось по 52 іранських об’єктах, які символізують 52 заручники, які Іран захопив багато років тому. Деякі об’єкти є дуже високого рівня і є дуже важливими для Ірану та іранської культури. Ми дуже швидко вдаримо по мішеням, по Ірану. США більше не хочуть погроз.", - написав президент США у Facebook

Таким чином Трамп відповів на заяви в Ірані щодо помсти Штатам за вбивство у Богдаді Касема Сулеймані, командира іранського спецпідрозділу "Кудс".

Зокрема про те, що в Ірані заявили, що визначили 35 цілей для ударів у відповідь по США. Про це сказав один із командувачів Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) генерал Голамалі Абухамзе. Він є командиром гвардії в південній провінції Керман, передає Daily Mail.
Іранський військовий повідомив, що ключові американські цілі в регіоні були визначені "давним-давно". Його заява прозвучала після того, як президент країни присягнувся помститися за вбивство генерала Сулеймані.

Москві жаліється на чергову атаку дронів: Влада бадьоро доповідає по збиття десятків БПЛА. "Абломкі" валяться на голови росіян

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:05

У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...