48% американців заявили, що США зобов’язані допомагати Україні у протистоянні російській агресії, водночас 49% - переконані, що їх країна не мусить це робити, передають Патріоти України з посиланням на Pew Research Center
Водночас більшість республіканців (62%) вважають, що США не зобов'язані допомагати Україні захищатися від російського вторгнення.
Приблизно дві третини демократів і демократично орієнтованих незалежних виборців (63%) кажуть, що США мають такий обов’язок. Такі ж думки мають лише 36% республіканців і прихильників республіканців.
При цьому 29% американців вважають, що США надають Україні занадто багато допомоги, 26% кажуть, що допомоги надають стільки, скільки потрібно. Водночас приблизно двоє з десяти (19%) вважають, що США надають недостатньо підтримки, а чверть – не впевнені.
Демократи здебільшого вважають, що США надають або достатній обсяг допомоги (36%), або недостатній (27%). Лише 13% вважають, що США надають Україні забагато допомоги.
Тоді як 47% республіканців переконані, що США надають Україні забагато допомоги – це більш ніж втричі перевищує частку демократів. 18% республіканців вважають, що нинішній рівень допомоги є достатнім, тоді як лише 12% вважають, що США надають замало допомоги.
Також республіканці і демократи мають різні погляди на те, чи є війна в Україні головною загрозою інтересам США.
45% демократів зараз вважають, що вторгнення Росії в Україну є головною загрозою (це на 5 відсоткових пунктів нижче, ніж у березні 2022 року, але на 7 пунктів вище, ніж рік тому). 26% республіканців вважають війну головною загрозою для інтересів США (ця частка практично не змінилася з початку 2023 року і залишається значно нижчою за 51% республіканців, які говорили так на початку повномасштабної війни).
Опитування Pew Research Center, в якому взяли участь 9 424 дорослих американців, проводилося з 1 по 7 липня 2024 року – до того, як президент Джо Байден оголосив, що знімає свою кандидатуру з виборів.
Європейські країни розглядають можливість заборони китайської соціальної мережі TikTok, беручи приклад зі Сполучених Штатів. Причиною такого рішення є загроза дезінформації, втручання у вибори та небезпека збору персональних даних. Про це пише ERR, пер...
Президент Володимир Зеленський повідомив, що замість Павла Ткачука начальником Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного стане Роман Качур. Про це він заявив у неділю, 19 січня, у своїх соцмережах, передають Патріоти України. Найбільше...