Трамп підвищив власні шанси на перемогу у президентських перегонах, зробивши важливу заяву щодо своєї суперниці Ніккі Гейлі

Дональд Фредович наразі виборює голоси класичних республіканців рейганівського типу мислення, котрих прихід до влади непередбачуваного, скандального однопартійця лякає більше ніж перемога демократів

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що Ніккі Гейлі отримає посаду в адміністрації у разі його повернення у Білий дім, повідомляє The Telegraph.

Виступаючи після мітингу у Нью-Йорку, республіканець допустив, що запропонує своїй колишній суперниці Ніккі Гейлі роботу у разі своєї перемоги на виборах президента США. Трамп назвав Гейлі "дуже здібною людиною", а також зауважив, що у нього з нею "багато однакових ідей та думок".

"Я думаю, що вона буде в нашій команді, тому що у нас багато однакових ідей та думок... У нас була неприємна (передвиборча, - ред.) кампанія, вона була досить неприємною. Але вона дуже здібна людина, і я впевнений, що вона певною мірою буде в нашій команді", - заявив експрезидент США.

Нагадаємо, що раніше Ніккі Гейлі заявила, що підтримає Дональда Трампа на майбутніх виборах. Хоча вона вважає Трампа "не ідеальним", але Байдена політикиня називає "катастрофою".

До слова, раніше Гейлі вже працювала у команді Трампа. Під час президентства республіканця політикиня займала посаду посла США в ООН.

Позиція Гейлі щодо підтримки України

Під час передвиборчої гонки, з якої Гейлі вийшла 5 березня 2024 року, вона неодноразово засвідчувала свою підтримку Україні. Зокрема, політикиня підтримувала ідею продовження надання США допомоги Україні у її боротьбі з повномасштабною російською агресією. Однак вона виступала проти відправки американських військових в Україну.

Підписання угоди КНДР і Росії обурило Сеул: Уряд Південної Кореї розглядає можливість постачання зброї Україні

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:37

Південна Корея – один із найбільших у світі постачальників озброєнь. Проте в Україну Сеул постачати озброєння довго ухилявся, боячись реакції Росії та Китаю. Південна Корея розгляне питання щодо постачання зброї Україні після укладення договору про...

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...