Трамп прагне діалогу з данською автономією: США збираються відкрити в Гренландії консульство

США йдуть на посилення своїх позицій на острові, політичних та економічних

В столиці Гренландії Нуук проживає третина всього населення величезного острова

Держдепартамент США запропонував відкрити консульство країни в Гренландії, повідомляють Патріоти України з посиланням на Associated Press.

Держдеп пропонує відкрити консульство в столиці Гренландії - місті Нуук, де проживає близько 18 000 островітян. Державний департамент у листі до Конгресу повідомляє, що відновлення консульства в Нууке є частиною плану зі збільшення присутності США в Арктиці.

"США стратегічно зацікавлені в розширенні політичних, економічних і комерційних відносин в арктичному регіоні", - йдеться в листі

Постійна дипломатична присутність дозволить США "захищати основні акції в Гренландії, в той же час розвиваючи більш глибокі відносини з офіційними особами та суспільством Гренландії", - йдеться в листі Держдепу.

Хіти тижня. 20 квартир, 17 авто і не тільки: У нардепа від "Слуги народу" знайшли "добра" на кількох людей (фото, відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 4:00

Нардеп, як з'ясувалося, досі не заповнив електронну декларацію, знайшовши лазівку в законодавстві. "Відомий блогер і молодий недосвідчений політик", як назвав його ведучий Денис Бігус, як з'ясувалося, досі не заповнив електронну декларацію, знайшовши л...

Хочешь жить - умей вертеться", або Щоб Ляшко не заскочив зненацька: Українців повеселив відеопосібник по самообороні для нардепів "Слуги народу"

вівторок, 19 листопад 2019, 0:20

"Невеликий відеопосібник по самообороні для депутатів, на яких періодично здійснюються напади!", - підписав Беленюк свій відеопосібник. . Користувачі мережі оцінили повчальний ролик.