
Сполучені Штати Америки сподіваються отримати близько 20 мільярдів доларів від угоди з Україною. Угода передбачає, що Україна передасть частину доходів від своїх корисних копалин, передають Патріоти України з посиланням на з посиланням на заяву журналістки News Nation Келлі Маєр.
За словами Маєр, директор Національної економічної ради при Білому домі Кевін Гассетт повідомив, що США сподіваються на прибуток близько 20 млрд доларів від угоди з Україною.
"Гассетт сказав мені, що він вважає, що угода щодо рідкісних земель і мінералів коштує навіть більше, ніж 20 мільярдів доларів, які вони очікують отримати від неї для американського народу", - додала вона.
Гассетт також зазначив, що бачення американського президента Дональда Трампа полягає в тому, що "наявність критично важливих мінералів не лише допоможе нам у сфері національної безпеки". Крім того, "розміщення власності в цих місцях допоможе їх захистити, адже, звісно, ніхто не захоче атакувати об'єкти, що належать США"
"Я думаю, що наявність певної американської власності - це спосіб забезпечити увагу США до простору, який, як ми сподіваємося, допоможе зберегти мир, коли мир, як ми сподіваємося, настане", - зауважив Гассетт.
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...
Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...