Трамп скоро продавить проведення більш пропутінської політики в Україні, - Піонтковський

Президент США трошки осмілів після того, як доповідь Мюллера не стала для нього такою убивчою, і дозволяє собі знов демонструвати близькість до Путіна.

Андрій Піонтковський. Фото: Главком.

Цілком можливо, що найближчим часом президент США Дональд Трамп продавить проведення більш пропутінської політики в Україні. Таку думку висловив російський публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

За його словами, Трамп завжди був більш м’який і доброзичливий до Путіна, ніж офіційна американська політика, яку проводив Держдеп і найближчі радники Трампа.

“Зокрема, по Україні, адже політику здійснював не Трамп, а Курт Волкер. Це була дуже доброзичлива по відношенню до України і доволі різка по відношенню до Росії, Кремля і Путіна політика. Зараз Трамп трошки осмілів після того, як доповідь Мюллера не стала для нього такою убивчою, і дозволяє собі знов, не приховуючи демонструвати близькість до Путіна. Він телефонував йому, півтори години розмовляв по телефону. Зараз висилає Помпео і ходять дуже наполегливі чутки у Вашингтоні про те, що Волкер буде відсторонений від своєї посади. Не виключено, що Трамп продавить найближчим часом проведення більш пропутінської політики в Україні”, – вважає публіцист.

Також він прокоментував історію навколо відкладеного візиту адвоката Трампа Рудольфа Джуліані до Володимира Зеленського через “ворогів в його оточенні”. “Тут ноги-то ростуть з іншої історії, з Вашингтона. Все дуже банально. Джуліані збирався їхати збирати компромат на Байдена, який є основним суперником (швидше за все буде) Трампа на наступних виборах. Але такий великий скандал піднявся у Вашингтоні. По суті, це повторення 2016 року, в чому звинувачували Трампа і коли два роки працювала комісія Мюллера, це один в один. Трамп збирав з Росії компромат на Клінтон, а зараз він збирався збирати компромат на Байдена. Джуліані ніколи не відрізнявся великим розумом. Він про це дуже багато і голосно говорив, ну це викликало таку реакцію, що йому довелося відмовитися”, – зазначив він.

Джерело: InfoResist

Галузь підвищеної небезпеки у країні, що пережила Чорнобиль: Головою "Енергоатому" можуть призначити чергового "кварталівця" - Європа вже в шоці

неділя, 23 лютий 2020, 13:45

За словами співрозмовника агентства, в даний час таке зобов'язання закріплено наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості №456 від 16 липня 2013 року "Про затвердження кваліфікаційних вимог до керівників та заступників керівників експлуа...

Труни для Путіна: Турецькі сили потужно привітали російських карателів у Сирії з "Днем защитника Отечества" - ЗМІ

неділя, 23 лютий 2020, 13:11

Точних даних про втрати немає, але судячи з усього вони значні. Турки і повстанці накрили ударами артилерії і реактивних установок військову колону асадитів, іранців та росіян в районі Саракіба. Про це повідомили у Твіттері "Кавказ Центр", передають Па...