"Трамп вчинить правильно": Помпео напророкував Китаю долю Радянського Союзу

Китай, який нині західний світ звинувачує в приховуванні інформації про коронавірус, може повторити долю Радянського Союзу, якщо він не відмовиться від авторитарного режиму. Про це заявив держсекретар США Майкл Помпео, передають Патріоти України.

Він вважає КНР найбільш небезпечним супротивником США і Заходу в цілому. Помпео зауважив, що Китай змагається із Заходом в технологічній, військової, торговельній та фінансовій сферах. "Тепер весь світ бачить, що цей авторитарний режим зовсім інший, ніж ми", – зауважив Помпео.

"Зрештою Комуністичній партії Китаю доведеться вирішувати, чи хочуть вони насправді стати частиною цивілізованої спільноти націй, скоординованих заради кращої долі народів у всьому світі, або ж будуть займатися тим, чим зараз. Ми всі знаємо історію Радянського Союзу. Чи хочуть китайці поводитися таким чином, який більше відповідає поведінці авторитарних режимів? Якщо вони цього хочуть, то президент Трамп зробить правильно, забезпечивши захист американського народу", – прогнозує держсекретар США.

"Ми будемо чинити правильно, нарощуючи наші збройні сили, і будемо чинити правильно в дипломатичному плані", – сказав він. Але Помпео не проти спроб США налагодити торговельні відносини з Китаєм.

Точно в ціль: Дрон прицільно атакував БМП окупантів, яка рухалась на швидкості (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:22

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади прицільно влучили дроном-камікадзе в російську БМП-3, яка рухалася на повному ходу. Про це повідомила пресслужба бригади, передають Патріоти України. "Процес і результат ураження видно з дво...

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...