
Американський президент Дональд Трамп вимагає від мера Вашингтона Мюріель Боузер прибрати всі намети з бездомними з вулиць столиці. Про це у середу, 5 березня, він написав у своїй соціальній мережі Truth Social, передають Патріоти України.
Трамп підкреслив, що округ Колумбія (офіційна назва Вашингтона) "має стати чистим і безпечним".
"Ми повідомили мера Вашингтона, що вона має прибрати всі непривабливі табори бездомних у місті, зокрема ті, що знаходяться біля будівлі Держдепартаменту та біля Білого дому", - йдеться у пості.
При цьому Трамп пригрозив, що якщо Боузер не вживатиме необхідних заходів, то "ми будемо змушені зробити це за неї".
Наприкінці грудня 2024 року Bloomberg з посиланням на доповідь колишньої президентської адміністрації повідомив, що кількість безпритульних у США зросла до історичного максимуму вперше за 20-річну історію спостережень. Як пояснило видання, зростання бездомності в цілому зумовлене високою орендною платою та відсутністю доступного житла, а також напливом мігрантів, які шукають притулку на кордоні США з Мексикою.
Президент США Дональд Трамп попередив федеральних службовців, що їх звільнятимуть у разі опору політиці його адміністрації.
У 2024 році зросла кількість громадян США, які подали заявки на отримання громадянства Великої Британії. Основними причинами зростання
У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...