
США запроваджують додаткові мита на імпорт з Данії, Норвегії, Швеції, Франції, Німеччини, Великої Британії, Нідерландів і Фінляндії через те, що вони виступили проти американської анексії Гренландії. Про це президент США Дональд Трамп повідомив у соцмережі, передають Патріоти України.
"Ми протягом багатьох років фактично субсидували Данію, всі країни Європейського Союзу та інші держави, не стягуючи з них мит або будь-яких інших форм компенсації. Тепер, після століть, настав час Данії віддячити – на кону стоїть світовий мир", - написав він.
Трамп знову озвучив тезу про те, що Китай і Росія буцімто хочуть забрати Ґренландію собі, а Данія нічого не може з цим зробити.
"Наразі їхній "захист" складається з двох упряжок із собаками, одну з яких додали нещодавно", - написав Трамп.
За словами Трампа, лише США під його осообистим керівництвом здатні захистити острів.
Разом з тим американський президент висловив обурення через те, що Данія, Норвегія, Швеція, Франція, Німеччина, Сполучене Королівство, Нідерланди та Фінляндія "здійснили поїздки до Ґренландії з невідомою метою", чиим "створили вкрай небезпечну ситуацію для безпеки, захищеності та виживання нашої планети".
"Ці країни, які беруть участь у цій дуже небезпечній грі, створили рівень ризику, що є неприйнятним і несталим. Тому, з метою захисту глобального миру та безпеки, необхідно вжити рішучих заходів, щоб ця потенційно загрозлива ситуація швидко й беззаперечно завершилася", - додав Трамп.
З огляду на вище сказане президент США анонсував запровадження додаткового мита у розмірі 10% на увесь імпорт з Данії, Норвегії, Швеції, Франції, Німеччини, Сполученого Королівства, Нідерландів і Фінляндії. Нові правила вступлять в дію з 1 лютого, а з 1 червня це мито буде підвищено до 25%.
"Воно діятиме доти, доки не буде досягнуто угоди про повну й остаточну купівлю Ґренландії. Сполучені Штати намагаються здійснити цю угоду вже понад 150 років. Багато президентів робили такі спроби – і з вагомих причин, – але Данія завжди відмовлялася", - написав Трамп.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....