
Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді підтвердив факт телефонної розмови з президентом США Дональдом Трампом, однак у своїй публічній заяві не згадав про будь-які домовленості щодо припинення закупівель російської нафти.Про це повідомив Моді у соціальній мережі Х, передають Патріоти України.
“Сьогодні було приємно поспілкуватися з моїм дорогим другом президентом Трампом. Дуже радий, що для продукції, виробленої в Індії, запроваджено знижене мито в розмірі 18%. Від імені 1,4 мільярда громадян Індії висловлюю щиру подяку”, — написав індійський прем’єр.
За словами Моді, співпраця між двома великими економіками та найбільшими демократіями світу приносить взаємну користь і відкриває нові можливості для розвитку партнерства.
“Лідерство президента Трампа має важливе значення для глобального миру, стабільності та процвітання. Індія повністю підтримує його зусилля, спрямовані на досягнення миру”, — наголосив глава уряду Індії.
Він також заявив, що розраховує на подальшу тісну взаємодію з американським президентом задля виведення двостороннього партнерства на новий рівень. Водночас у своєму повідомленні Нарендра Моді жодним чином не підтвердив інформацію про можливу відмову Індії від закупівель російської нафти, про що раніше заявляв Дональд Трамп.
У краснодарському краї рф 25 червня сталася пожежа на Полтавській нафтобазі через "падіння уламків", як визначають путінські чиновники. Рух дорогою перекрито, на місці працюють екстрені служби, передають Патріоти України з посиланням на заяву глави кра...
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...