Трампгейт: Washington Post розповіла про чергову "зраду" Зеленського у справі Байдена

Хтось таки переконав врешті-решт недосвідченого політика не лізти у вже анонсовану участь в "рубці титанів", де на нього та Україну чекало дуже ризиковане майбутнє, наполягають джерела

Президент України Володимир Зеленський зобов'язався дати інтерв’ю американському телеканалу CNN і публічно заявити про розслідування втручання у вибори США в 2016 році і про Джо Байдена, однак цього так і не сталося. Про це Washington Post розповів ведучий телеканалу Фарід Закарія, зазначають Патріоти України.

13 вересня Закарія зустрівся із Зеленським за лаштунками конференції YES, щоб остаточно домовитися про інтерв’ю. Ведучий зазначає, що Зеленський не подавав виду, що перебуває під тиском Білого дому, вимагає публічно оголосити про розслідування.

Як вважає New York Times, Зеленський намагався протистояти тиску, але врешті-решт здався. Його команда вирішила, що якщо все одно планувалося інтерв’ю CNN, то на ньому президент України і зробить свою заяву щодо розслідування про втручанні в американські вибори.

Між тим 11 вересня США розморожують військову допомогу Україні незважаючи на те, що історія, яка цьому передувала, так і не стала публічною. На думку Закарії, після Зеленський та його команда почали сумніватися в необхідності інтерв’ю CNN. Втім, через кілька днів у Washington Post вийшла стаття з подробицями всієї історії, і інтерв’ю скасували остаточно.

Оригінальна "реклама патріотизму": У РФ портрети ліквідованих в Україні військових розмістили у громадському туалеті (відео)

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:45

У РФ запустили нову «патріотичну» акцію, щоби вшанувати пам’ять ліквідованих в Україні російських окупантів, повідомляють Патріоти України. Раніше фото таких «героїв» розміщували на шкільних партах, проте росіяни вирішили вийти на новий рівень абсурду,...

У окупантів великі проблеми: ЗСУ знищили щонаймеше 6 рідкісних радіолокаційних комплексів РФ, - британська розвідка

п’ятниця, 31 березень 2023, 10:30

Українські сили 23 березня оприлюднили футаж російського протибатарейного радара "ЗООПАРК-1М", який ліквідували в Донецькій зоні. Загалом, Росія втратила щонайменше шість радіолакційних комплексів і, ймовірно, лише дуже обмежена кількість залишилася в ...