
Американська позиція щодо "мирних переговорів" передбачає участь України, але європейських представників США там не бачать. Цю позицію виклав генерал Кіт Келлог у на "Українському ланчі", передають Патріоти України.
Відповідаючи на запитання про участь України і Європи у майбутніх мирних переговорах, він кількаразово запевнив, що Україна буде та має бути учасником переговорів.
"Від США ніколи не звучало, що українці мають бути виключені з дискусії", – заявив він, нагадавши, що президент США також неодноразово говорив про залученість України до мирних переговорів.
Втім, Келлог не згадав про участь представників інших європейських держав. На прохання ведучої зустрічі пояснити, що це означає, Келлог заявив, що він "реаліст", і хоча він не вступає принципово проти участі європейських політиків у переговорах – він не вважає за необхідне долучати переговорів тих, хто є "частиною проблеми"
"Згадайте Мінськ-2 – там було купа європейських лідерів, і вони жахливо провалилися", – пояснив свою думку американський генерал.
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...