"Треба - на фронт поїдемо!": Тищенко знову виправдався за скандальну вечірку в Києві

Вечірка, яку для дружини організував "слуга народу" Микола Тищенко, викликала значний резонанс у суспільстві. Сам нардеп переконаний, що нічого не порушував. Мовляв, скандал, який розгорівся, є політичним замовленням. Про це повідомляє телеграм-канал PavlovskyNEWS, передають Патріоти України.

Тищенко переконаний, що за цим стоять його політичні опоненти. Він запевнив, що знає, "який міністр розганяв цю інформацію". При цьому, називати конкретні прізвища відмовився.

Що "слуга народу" каже про вечірку

Нардеп зауважив, що не хотів нікого зачепити своїми діями та вибачився. Водночас наголосив, що дуже любить свою дружину, й що сім'я для нього – це важливо. "Я нічого не порушував, ні одного закону. Я був у своєму номері, зі своєю дружиною. Зрозумійте, ми живі люди", – наголосив політик.

"Ми нічого не святкували протягом 2 років. У мене молода сім'я. Я ціную ці відносини. Я їх довго шукав і боровся за них", – наголосив Тищенко.

Народний обранець додав, що "хоче жити й таке ж життя зробити для своїх виборців". Проте підкреслив, що у випадку з вечіркою мовиться про особисте життя. "Я живу у своїй країні та будую її. Якщо ви хочете ще й жити в моєму ліжку, то я не готовий пустити всю країну туди", – зазначив депутат від "Слуги народу".

Тищенко: Треба буде – на фронт поїдемо

Він додав, що хоч і є народним депутатом, але водночас – і людиною. Тому зробить все можливе, аби виконати завдання, які поставила перед ним команда. "Треба буде – на фронт поїдемо. Я з 2014 року допомагаю армії. Але вважаю, що цього не можна піарити. Це треба просто брати й робити", – заявив Тищенко.


"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...