"Треба буде, і до Львова дійдемо": Медведєв вкотре пригрозив ядерним апокаліпсисом і поскаржився, що Росія вперше за 150 років втратила союзників

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв вкотре похвалився величчю армії РФ. Він пригрозив ядерним апокаліпсисом, а також заявив, що армія Путіна може "дійти до Львова" з легкістю, передають Патріоти України.

Російський політик назвав Байдена "напівбожевільним дідом" і звинуватив його в починанні війни. Дмитро Медведєв зазначив, що загроза ядерного конфлікту, на його думку, не минула, а навпаки зросла. "Кожен день поставок іноземної зброї в Україну зрештою наближає ядерний апокаліпсис. Вершники апокаліпсиса в дорозі", – заявив він.

Як зауважив заступник голови Ради безпеки Росії, РФ нібито зацікавлена у вирішенні "конфлікту" мирним шляхом. "Напівбожевільний дід Байден робить все, щоб якнайшвидше проштовхнути цю допомогу і все інше, тому що республіканці не дозволяють. Конфлікт з Україною – це тема Джозефа Байдена, який вляпався в цю справу по самі вуха. Для нього це рана, яка помножена на деменцію", – додав він.

Крім того, Медведєв не упустив можливості похвалитися і "величчю ядерної армії РФ". "Потрібно домогтися всіх цілей захисту територій Російської Федерації, тобто викинути всіх іноземців, які тут знаходяться, у широкому сенсі цього слова. Потрібно створити санітарну смугу, яка не дозволить обстрілювати або застосовувати будь-які інші види зброї, яка працює на середніх і коротких дистанціях. А якщо цього виявиться недостатньо, то приймати якісь інші рішення. Тут не можна виключати нічого – якщо до Києва потрібно йти, то дійдемо до Києва, а якщо до Львова – дійдемо до Львова, щоб винищити цю заразу", – зазначив Медведєв.

Водночас Медведєв дійшов висновку, що Росія опинилася в абсолютній ізоляції та без союзників після того, як розв'язала війну в Україні. "Ми в унікальній ситуації. Я навіть не знаю, з чим порівняти її — можливо, Радянський Союз у 1920–1930-ті роки. Тому що потім з'явився Варшавський договір. Коли був царський режим, імперія, у нас були союзники, вони змінювалися – Німеччина, Франція, неважливо, то Антанта, то не Антанта, – але ми не були одні. А ось зараз вперше, ну принаймні років за 150, ми наодинці", – сказав колишній російський президент.

Медведєв також назвав "вигаданими" кордони між Росією та Україною, яка "через геополітичні причини" виявилася окремою державою. Росія, за його словами, надто довго мирилася з цим. "Ці території були населені споконвічно російським населенням і завжди були у складі Росії у вузькому значенні цього слова – Великої Росії, а не Малої Росії", – зазначив Медведєва.

Тікають прикрившись мирним населенням: Генштаб ЗСУ озвучив наслідки для окупантів через підрив Каховської ГЕС

четвер, 8 червень 2023, 7:36

В російських військах внаслідок підриву ГЕС є травмовані, загиблі та зниклі безвісті. Підрив Каховської ГЕС завдав втрат 7 десантній дивізії та 22 армійському корпусу. Окупанти відійшли на 5-15 км від Дніпра. Російські окупанти не були готові до наслід...

Гарантії для України: Деякі члени НАТО можуть ввести війська в Україну - ексгенсек Альянсу Расмуссен

четвер, 8 червень 2023, 6:34

Колишній генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен вважає, що в межах дискусії про майбутні гарантії безпеки для України окремі члени НАТО можуть погодитись на введення на українську територію своїх військ, пише The Guardia...