"Треба було їхати в Москву чи Пітер і грабувати там магазини": Ірма Вітовська дала пораду російським мародерам

Відома українська акторка Ірма Вітовська поставила росіянам запитання, навіщо треба було їхати в Україну та грабувати місцеве населення, якщо можна було зробити те саме у Москві. За її словами, якщо для громадян РФ викрадена пральна машинка стала квінтесенцією походу в нашу країну, то можна було уникнути крові та просто викрасти техніку в московських магазинах, передають Патріоти України.

"Мені мій чоловік із війни присилає кавомолку. Без чека. Вона навіть не в магазині вкрадена. А що сталося з її власницею? І в мене запитання, чи розуміють ці мамаші й дружини, які отримують якісь речі, дитячі іграшки. Це ж не в магазині з чеком. Якщо ви такі бідні регіони і голодні до поношеної білизни, навіть жіночої, то чого ви перлися в Україну? Для цього треба було поїхати в Москву і пограбувати декілька магазинів", – сказала Вітовська в інтерв'ю програмі "Зірковий шлях" на однойменному YouTube-каналі.

Зірка наголосила, що Москва та Санкт-Петербург – це два міста, які обкрадають всю Росію та живуть прекрасно, і саме на них росіянам варто було б звернути свій "похід".

"Москва і Пітер, будь ласка, – це два міста, які обкрадають вас, ваші регіони, живуть прекрасно. Ви живете в дупі великій, в гівні, спирті, дотаціях. Чого ви їдете в іншу країну? Не треба нікого вбивати, ніхто з москвичів не висуне носа з хати. Поїдьте і пограбуйте ті магазини", – вказала вона.

Водночас Вітовська зазначила, що не виключає існування серед росіян порядних людей. На її думку, те що скоїла чинна влада РФ зі своїм народом, – це експеримент, і вона не впевнена, на що б сама перетворилася, якби прожила стільки років під впливом пропаганди.

"Ми про це говорили з італійцями, чи зможемо ми мати діалог. Родини, багато родин, і це теж злочин путінського режиму, що з цими людьми сотворили експеримент – їм вбили мозок пропагандою. Я навіть не знаю, якби я там жила 10-15 років, на що б я перетворилася. Інша справа, що ті, хто може та хоче черпати, завжди сумніваються в будь-якій інформації, вони якраз не збожеволіли. Тобто, все що ми бачимо так, вони бачать у задзеркаллі. Це – країна задзеркалля", – додала вона.

Окупанти обстріляли Чорнобаївку, поранено дитину

субота, 26 листопад 2022, 23:53

Російські війська обстріляли Чорнобаївку на Херсонщині 26 листопада, внаслідок чого було поранено дитину. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передають Патріоти України. "Чорнобаївку Херсонського району сьогодні обстріляли росій...

"Росія не переможе Україну", - Шольц

субота, 26 листопад 2022, 23:50

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає перемогу Росії у війні проти України малоймовірною. За словами поміркованого політика, вже очевидно, що РФ не виграє війну. Про це він сказав у суботу, 26 листопада, на Бранденбурзькій державній партійній конференції...