
Якщо люди знаходяться на передовій, на фронті - вони отримують плюс 100 тисяч, якщо люди беруть участь у бойових діях. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов сказав в ефірі загальнонаціонального телемарафону, передають Патріоти України.
"Якщо вони є курсантами, якщо знаходяться в Мукачево чи інших містах - це буде справедливо, що вони будуть отримувати доплату як військовослужбовці за виконання якихось військових речей? Я вважаю, що це несправедливо. Хочу зауважити, що з 1 лютого військовослужбовцям була підвищена заробітна плата. Треба бути чесними перед собою, розуміти, що відбувається в нас.
Люди, які воюють, заслуговують на більше, ніж може дозволити собі держава. Але люди, які знаходяться, умовно кажучи, в глибокому тилу, отримують відповідне фінансове забезпечення - додатково додавати їм ще 30 тисяч...", - сказав він. Він додав, що для цього треба рахувати наші спільні гроші платників податків з урахуванням війни в нас не вистачає ресурсів.
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...