Треба бути готовими: Екс-спікер Генштабу попередив про нову загрозу через "сакральну дату" для Путіна

Найближчий тиждень буде складним з точки зору терактів і диверсій, відповідальність за які росіяни традиційно перекладатимуть на Україну. Про це попередив військовий журналіст, екс-спікер Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов, передають Патріоти України.

У цьому контексті він згадав про ситуацію в Придністров'ї, звідки можлива потенційна атака росіян. Селезньов також нагадав про "сакральну дату" для Путіна і його режиму - 2 травня. У цей день в 2014 році в одеському Будинку профспілок сталася масштабна пожежа з жертвами - цю дату пропаганда спробує обіграти для створення напруги в південній частині України.

У зв'язку з цим ворог почав обстрілювати інфраструктуру Одеської області, пошкодивши міст в районі Затоки. За словами експерта, це істотно ускладнює логістику для армії.

"Нам є що переживати, але ТрО, ЗСУ на молдавсько-українському кордоні можуть адекватно реагувати на виклики влади так званої "Придністровської республіки". Згадайте Крим і ОРДЛО, один і той же сценарій, ті ж методички. Нам залишається робити своє", - підсумував Селезньов.

"Віра похитнулася": Російська еліта незадоволена шансами Путіна на перемогу у війні, - Bloomberg

четвер, 8 червень 2023, 10:55

Російська еліта відчуває все більшу зневіру щодо перспектив перемоги Володимира Путіна у війні в Україні, і навіть найбільші оптимісти бачать у "замороженому" конфлікті найкращий доступний результат для Кремля, повідомляє Bloomberg з посиланням на свої...

Окупантам мало крові: На центральному каналі РФ закликали зруйнувати Київську ГЕС і затопити Київ

четвер, 8 червень 2023, 9:45

Після затоплення Херсонщини на російських державних каналах відкрито закликають зруйнувати греблю ще й Київської ГЕС, щоб затопити Київ. Також російський телевізор обурений, що на визволених територіях України люди повертаються до мирного життя. Так, з...