
Водії, які виїзджають із Білорусі через пункти пропуску в Гродненській області, тепер зобов'язані сплатити збір за перетин кордону, повідомляють Патріоти України з посиланням на TUT.BY.
Вартість подорожі на автомобілі тепер складе 9 євро.
Платниками збору визнаються водії транспортних засобів, що належать організаціям або фізичним особам, в тому числі зареєстровані як індивідуальні підприємці. Від його оплати звільняються водії, які їдуть на похорон членів сім'ї та близьких родичів або на лікування в санаторно-курортні установи. Виняток діє також для власників посвідки на проживання в іншій країні, ветеранів Другої світової, які воювали на стороні Радянського союзу, людей з інвалідністю I і II груп та супроводжуючих їх осіб, учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...