"Треба створювати більше роликів про "гєроєв асвабадітєлєй": СБУ роздобула методичку ФСБ про "правильне висвітлення війни"

Служба безпеки України отримала доступ до пропагандистських методичок російських спецслужб про "правильне висвітлення спецоперації" в Україні. Співробітники 5-го відділу ФСБ визнають у своїх документах, що населення Росії досі не розуміє, чому війна була єдино можливим способом "вирішення цілей РФ". Тож намагаються знайти нові аргументи, щоб пояснити це, і виправдати злочини російських військових. Про це повідомив речник СБУ Артем Дехтяренко, передають Патріоти України.

Щоб змінити ситуацію, на думку російських спецслужб, треба створювати більше роликів про "гєроєв асвабадітєлєй", порятунок тварин, возз’єднання розлучених сімей. Натомість весь світ зрозумів, що російська армія – ґвалтівники, мародери та воєнні злочинці.

Також ФСБ вимагає відключити трансляцію всіх українських телеканалів і транслювати російські програми з безглуздою тезою: "Ми воюємо за вас, щоб потім вам передати ці території". А на українських територіях окупанти планують "в умовах заборони російського телерадіомовлення запустити проєкти нових медіа і реальні сітки агітаторів".


Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...

"Вітаємо російських прикордонників": У РДК заявили, що знову перетнули кордон РФ (фото)

понеділок, 29 травень 2023, 22:40

Представники Російського добровольчого корпусу заявили, що вкотре перейшли державний кордон Росії. Вони також опублікували відповідне фото, передають Патріоти України. «Учора прикордонники РФ відзначали своє професійне свято. Бійці РДК привітали їх чер...