"Треба тільки, щоб туди зайшли "ввічливі люди": Прилєпін заговорив про "ХНР" і "ОНР" в Україні (відео)

Письменник-терорист заявив, що в Харкові та Одесі нібито є дуже великий потенціал для підтримки окупантів колаборантами.

Захар Прилєпін. Фото: Комсомольська правда.

Російський письменник Захар Прилєпін, який воював у лавах окупантів Донбасу, заявив, що Одеса і Харків нібито миттєво можуть перетворитися на подобу терористичних "Л/ДНР". Для цього необхідні лише сприятливі умови та підтримка Росії, зазначив він під час виступу в МХАТі, запис якого опублікований на його YouTube-каналі, передають Патріоти України.

"Гіпотетично уявімо уві сні якомусь, що раптом одного разу Одеса прокидається, і там висить який-небудь триколор або червоний прапор над адміністрацією. І кажуть, що: "Хлопці, там зайшли якісь "ввічливі люди". За моїми відчуттями, те ж саме в Харкові буде. Там просто протягом двох годин самі одесити, харків'яни зберуть усіх "правосеків", усіх виродків, самі притягнуть їх до адміністрацій. І станеться це дуже швидко. І триколори та червоні радянські прапори, які звідкись узялися, висітимуть уже на 90% балконів і вікон. Просто це відбудеться стрімко", – загрозливо висловився письменник-терорист.

Він заявив, що в названих містах нібито є дуже великий потенціал для підтримки окупантів колаборантами. Наприклад, у Харкові він "нарахував" 300 тисяч сепаратистів. "Згадайте Харків, де до 300 тисяч осіб виходило на антиукраїнські мітинги! Це просто аномальна кількість людей. Вони що, кудись поділися? Люди залякані, їм складно зараз проявлятися. Не треба ніякого партизанського руху, якщо ми туди не рухаємося. У мене ніяких претензій до цих людей немає через те, що вони не повстали. Навіщо повставати? Не треба. Треба сидіти чекати свого часу. Накопичувати ненависть. Потім знадобиться", – самовпевнено підсумував Прилєпін.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Аж капці відлетіли: З'явилось фото розстріляного в Маріуполі вбивці "кіборгів" (фото 16+)

четвер, 19 вересень 2019, 15:30

Чи встигнув Роман Джумаєв пожалкувати про зроблений ним вибір в останню мить свого життя? Все одно, це вже нічого для нього не змінило. Вбивство в Маріуполі терориста "ДНР" Романа Джумаєва не залишило соцмережі байдужими, зазначають Патріоти України. ...

Хіти тижня. Будуть знати Богдана: Голова офісу Зеленського "скрутив дулю" Нідерландам

четвер, 19 вересень 2019, 15:00

Глава Офісу президента України Андрій Богдан сказав, що у Росії і Нідерландів, які просили Україну не видавати РФ фігуранта справи про катастрофу MH17 Володимира Цемаха, "дуже тісні відносини". Зокрема, Богдан своєрідно відповів на питання, чи вплине в...