"Треба тільки, щоб туди зайшли "ввічливі люди": Прилєпін заговорив про "ХНР" і "ОНР" в Україні (відео)

Письменник-терорист заявив, що в Харкові та Одесі нібито є дуже великий потенціал для підтримки окупантів колаборантами.

Захар Прилєпін. Фото: Комсомольська правда.

Російський письменник Захар Прилєпін, який воював у лавах окупантів Донбасу, заявив, що Одеса і Харків нібито миттєво можуть перетворитися на подобу терористичних "Л/ДНР". Для цього необхідні лише сприятливі умови та підтримка Росії, зазначив він під час виступу в МХАТі, запис якого опублікований на його YouTube-каналі, передають Патріоти України.

"Гіпотетично уявімо уві сні якомусь, що раптом одного разу Одеса прокидається, і там висить який-небудь триколор або червоний прапор над адміністрацією. І кажуть, що: "Хлопці, там зайшли якісь "ввічливі люди". За моїми відчуттями, те ж саме в Харкові буде. Там просто протягом двох годин самі одесити, харків'яни зберуть усіх "правосеків", усіх виродків, самі притягнуть їх до адміністрацій. І станеться це дуже швидко. І триколори та червоні радянські прапори, які звідкись узялися, висітимуть уже на 90% балконів і вікон. Просто це відбудеться стрімко", – загрозливо висловився письменник-терорист.

Він заявив, що в названих містах нібито є дуже великий потенціал для підтримки окупантів колаборантами. Наприклад, у Харкові він "нарахував" 300 тисяч сепаратистів. "Згадайте Харків, де до 300 тисяч осіб виходило на антиукраїнські мітинги! Це просто аномальна кількість людей. Вони що, кудись поділися? Люди залякані, їм складно зараз проявлятися. Не треба ніякого партизанського руху, якщо ми туди не рухаємося. У мене ніяких претензій до цих людей немає через те, що вони не повстали. Навіщо повставати? Не треба. Треба сидіти чекати свого часу. Накопичувати ненависть. Потім знадобиться", – самовпевнено підсумував Прилєпін.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Коньяк надо в бутылку из-под "Пепси" наливать!": Льовочкін пив у Раді дивну рідину (фото)

субота, 22 лютий 2020, 12:00

Українці відразу почали робити припущення, що може бути у пляшці. Користувачі соцмереж почали іронізувати щодо рідини, припускаючи, що може бути в пляшці.

Відповідь на ядерний шантаж "кремлівських старців": США провели навчання на випадок початку Росією останньої війни

субота, 22 лютий 2020, 11:36

Ставка Путіна і його радників на відновлення СРСР через "триумф волі" у стилістиці Гітлера 1933-39 років не виправдав сподівань. Захід в особі США прорахував всі можливі наслідки, і не готовий капітулювати перед шаленою "моською". У США пройшли навчанн...