"Треба вигнати не тільки з G20": Екс-командувач НАТО закликав позбавити Росію прав у Радбезі ООН

Канада та її союзники повинні працювати над тим, щоби позбавити Росію чинної ролі в Раді Безпеки ООН. Про це заявив у ефірі канадського телешоу The West Block ексголовнокомандувач об’єднаними силами НАТО Філіп Брідлав, передають Патріоти України.

Брідлав, який в 2013-2016 році, обіймав цю посаду, заявив, що Росію треба вигнати з G20, але і цим не обмежуватися. "Нам потрібно усунути Росію зі світової арени через те, як вони ведуть цю війну", заявив американський генерал, колишній Верховний головнокомандувач Об'єднаних Збройних Сил НАТО в Європі.

"Зараз дехто каже, що ми не можемо виключити Росію з Ради Безпеки ООН. Чому ні? Якщо зараз не час, якщо це не спосіб змінити це – то ганьба нам за те, що ми не спробували", – сказав Брідлав.

Колишній натівський посадовець не вперше виступає за радикальні дії. У березні він висловився за безпольотну зону над Україною. Він також не перший закликає вирішити питання вето РФ в РБ ООН.

"Шкура за шкуру": Вдови окупантів радіють "гробовим" шубам, вдалому обміну на життя своїх чоловіків

середа, 8 лютий 2023, 8:59

Росіянкам з Москви, чоловіки яких були ліквідовані під час участі у війні проти України, почали видавати "гробові" шуби. При цьому вдови окупантів так радіють цим подарункам, що приймають їх з усмішкою і без жодної сльози за своїми вбитими в "спецопера...

"Сказали розстрілювати": Псковський десантник розповів про наказ командирів не брати в полон українських бійців (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:56

Військовополонений російський окупант-десантник зізнався у злочинному наказі свого керівництва. Загарбникам наказали не брати воїнів ЗСУ в полон, а розстрілювати їх, що є порушенням законів і звичаїв війни. Про це росіянин повідомив під час допиту. Від...