
Канада та її союзники повинні працювати над тим, щоби позбавити Росію чинної ролі в Раді Безпеки ООН. Про це заявив у ефірі канадського телешоу The West Block ексголовнокомандувач об’єднаними силами НАТО Філіп Брідлав, передають Патріоти України.
Брідлав, який в 2013-2016 році, обіймав цю посаду, заявив, що Росію треба вигнати з G20, але і цим не обмежуватися. "Нам потрібно усунути Росію зі світової арени через те, як вони ведуть цю війну", заявив американський генерал, колишній Верховний головнокомандувач Об'єднаних Збройних Сил НАТО в Європі.
"Зараз дехто каже, що ми не можемо виключити Росію з Ради Безпеки ООН. Чому ні? Якщо зараз не час, якщо це не спосіб змінити це – то ганьба нам за те, що ми не спробували", – сказав Брідлав.
Колишній натівський посадовець не вперше виступає за радикальні дії. У березні він висловився за безпольотну зону над Україною. Він також не перший закликає вирішити питання вето РФ в РБ ООН.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...