Найбільша проблема з навчальними центрами в Україні – це відсутність бойового досвіду в інструкторського складу. Про це в ексклюзивному інтерв’ю Аліні Туришин для TSN.UA розповів заступник командира батальйонно-тактичної групи 160-го навчального центру “Варвар”. передають Патріоти України.
“І не лише в інструкторського складу, а взагалі в управлінського складу і далі по своїй, скажемо так, гілці та по своєму напрямку. Не може людина, яка не приймала участь в бойових діях, яка не розуміється в цьому, мені так здається, якісно навчити нове молоде поповнення”, – каже військовий.
Друга проблема, за його словами, – це матеріальна база та забезпечення навчальних центрів.
“Є проблема певна в боєкомплектах. Зрозуміло, що більшість боєкомплекту йде на виконання бойових завдань, на лінію зіткнення. І в зв'язку з цим боєкомплект, який дається навчальним центрам, він інколи недостатній для того, щоб прям якісно-якісно підготувати того чи іншого бійця. Тому інша проблема – в матеріальному забезпеченні”, – розповів “Варвар”.
Військовий підсумував, що проблем може бути досить багато, але, на його думку, це основні, які потребують вирішення. “Що деякий керівний склад та інструкторський склад трішки буває некомпетентний в тому чи іншому питанні – у зв'язку з тим, що в нього немає певного свого досвіду. І боєкомплект та матеріальна база, якою забезпечуються навчальні центри”, – каже “Варвар”.
Українських чоловіків, які тікають від мобілізації через невизнане Придністров’я, по той бік кордону чекають допити, приниження та фільтрація від підконтрольної ФСБ служби. Про це йдеться в матеріалі "Слідство.Інфо", передають Патріоти України. Організ...
Інститут вивчення війни (ISW) вважає, що війська країни-агресора Росії не зможуть захопити всю Донецьку область до кінця 2025 року, а можливий захід окупантів на територію Дніпропетровської області поглибить наявні проблеми в армії РФ Про це йдеться у ...