"Треба взяти паузу": Генерал дав Зеленському пораду щодо війни на Донбасі

Ми мусимо зміцнювати військовий потенціал. А для того, щоб це робити ефективно, нам необхідна сильна економіка.

Ігор Романенко. Фото: Главред.

Екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко заявив, що Україні необхідна "мирна пауза" у війні на Донбасі. Її період має становити щонайменше 5 років, передають Патріоти України.

"Ми мусимо зміцнювати військовий потенціал. А для того, щоб це робити ефективно, нам необхідна сильна економіка, нам необхідно просувати реформи. І для цього нам потрібно взяти мирну паузу", – пояснив генерал.

У цьому контексті він заявив про можливість "обрати мале зло, домовитися на прийнятних для України умовах миру" і використати цей час, щоб зміцнити економіку і військовий потенціал держави. За оцінками Романенка, цей період має становити "не менше, ніж 5 років".

За його словами, після завершення цієї "мирної паузи" Україна буде здатна "вирішувати стратегічні й військові питання на Донбасі по-іншому. Зокрема з позиції сили".

Джерело: Обозреватель

"А бачите, як сьогодні бомблять Росію?": Лукашенко розповів, що найбільше тривожить його та Путіна

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:40

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, виступаючи на засіданні республіканського семінару-наради з розвитку тваринництва, почав бідкатися, що Володимир Путін не може захистити Росію від дронів. Про це повідомляє видання «Белта», перед...

Окупанти вдарили ракетами по Кременчуку, є загиблі та поранені

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:27

У п'ятницю, 22 вересня, російські загарбники обстріляли ракетами Кременчук. Про це повідомив голова Полтавської обласної Військової адміністрації Дмитро Лунін у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Ворог завдав ракетних ударів по Кремен...