
У Північній Кореї заявили, що Україна нібито "не має права" порушувати питання суверенітету після того, як надала допомогу США, включно з обмеженнями щодо збройових програм Пхеньяна. У КНДР стверджують, що політика Америки "ворожа, несправедлива" та спрямована проти їхньої країни. Відповідну заяву зробило міністерство закордонних справ Північної Кореї, повідомляють Патріоти України із посиланням на Reuters.
Раніше Пхеньян визнав "незалежність" псевдореспублік "ДНР" та "ЛНР", а Київ у відповідь розірвав із ним дипломатичні відносини. Офіційні представники ізольованої країни виступили на захист свого рішення. У МЗС зазначили, що Україна сприяла санкціям Сполучених Штатів Америки.
Північна Корея заявляє, що її ядерна й ракетна програми є нібито засобами самооборони, а Вашингтон проводить "ворожу політику" шляхом запровадження міжнародних санкцій і проведення військових навчань із Південною Кореєю.
Підтримка такої політики Україною, за словами уряду КНДР, це "акт, якому серйозно не вистачає чесності та справедливості у відносинах між народами". "Ми будемо й надалі зміцнювати і розвивати дружбу та співпрацю з усіма країнами, які поважають наш суверенітет і ставляться до нас прихильно, на основі принципів суверенної рівності, невтручання у внутрішні справи та взаємної поваги", – цинічно заявили в Північній Кореї.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...