"Треба з усіма дружити": У КНДР заявили, що Україна не може розраховувати на їхню підтримку

У Північній Кореї заявили, що Україна нібито "не має права" порушувати питання суверенітету після того, як надала допомогу США, включно з обмеженнями щодо збройових програм Пхеньяна. У КНДР стверджують, що політика Америки "ворожа, несправедлива" та спрямована проти їхньої країни. Відповідну заяву зробило міністерство закордонних справ Північної Кореї, повідомляють Патріоти України із посиланням на Reuters.

Раніше Пхеньян визнав "незалежність" псевдореспублік "ДНР" та "ЛНР", а Київ у відповідь розірвав із ним дипломатичні відносини. Офіційні представники ізольованої країни виступили на захист свого рішення. У МЗС зазначили, що Україна сприяла санкціям Сполучених Штатів Америки.

Північна Корея заявляє, що її ядерна й ракетна програми є нібито засобами самооборони, а Вашингтон проводить "ворожу політику" шляхом запровадження міжнародних санкцій і проведення військових навчань із Південною Кореєю.

Підтримка такої політики Україною, за словами уряду КНДР, це "акт, якому серйозно не вистачає чесності та справедливості у відносинах між народами". "Ми будемо й надалі зміцнювати і розвивати дружбу та співпрацю з усіма країнами, які поважають наш суверенітет і ставляться до нас прихильно, на основі принципів суверенної рівності, невтручання у внутрішні справи та взаємної поваги", – цинічно заявили в Північній Кореї.

Перша танкова армія РФ втратила у Харківській області понад 500 одиниць важкої техніки

неділя, 2 жовтень 2022, 6:37

Перша танкова армія Росії втратила на війні в Україні щонайменше 524 одиниці військової техніки. Її підрозділи з перших днів війни активно брали участь у бойових діях на Харківському напрямку. Про це повідомив автор Telegram-каналу "Досьє Шпигуна", у р...

ЗСУ тиснуть не лише під Лиманом: Під Херсоном окупанти за добу втратили 16 танків

неділя, 2 жовтень 2022, 6:14

Дослівно: "Нашою авіацією нанесено 9 ударів по ворогу, а ракетно-артилерійськими підрозділами відпрацьовано близько 550 вогневих завдань, зокрема по ворожих логістичних центрах та районах зосередження живої сили й техніки. . Втрати ворога за бойовий ...