
Неадекватний російський політик Дмитро Медведєв укотре погрожував ядерною зброєю та закликав безжально знищувати українців. Цього разу істерику в колишнього президента держави-агресора викликало розгортання бойових дій у Бєлгороді. Про це повідомляють російські Telegram-канали, передають Патріоти України.
Так, Медведєв вважає, що вилазки "ДРГ" на територію Росії були проведені за вказівкою української влади."Твердження Києва, що він не має стосунку до диверсійних вилазок у Росії, абсолютна брехня, – заявив російський політик. – Цих відморозків треба знищувати як щурів, навіть у полон не брати". Також одіозний Медведєв вкотре пригрозив світові "ядерним апокаліпсисом", заявляючи, що чим потужнішу зброю будуть надавати Україні, тим вища ймовірність такого сценарію.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...