
Неадекватний російський політик Дмитро Медведєв укотре погрожував ядерною зброєю та закликав безжально знищувати українців. Цього разу істерику в колишнього президента держави-агресора викликало розгортання бойових дій у Бєлгороді. Про це повідомляють російські Telegram-канали, передають Патріоти України.
Так, Медведєв вважає, що вилазки "ДРГ" на територію Росії були проведені за вказівкою української влади."Твердження Києва, що він не має стосунку до диверсійних вилазок у Росії, абсолютна брехня, – заявив російський політик. – Цих відморозків треба знищувати як щурів, навіть у полон не брати". Також одіозний Медведєв вкотре пригрозив світові "ядерним апокаліпсисом", заявляючи, що чим потужнішу зброю будуть надавати Україні, тим вища ймовірність такого сценарію.
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...