
Неадекватний російський політик Дмитро Медведєв укотре погрожував ядерною зброєю та закликав безжально знищувати українців. Цього разу істерику в колишнього президента держави-агресора викликало розгортання бойових дій у Бєлгороді. Про це повідомляють російські Telegram-канали, передають Патріоти України.
Так, Медведєв вважає, що вилазки "ДРГ" на територію Росії були проведені за вказівкою української влади."Твердження Києва, що він не має стосунку до диверсійних вилазок у Росії, абсолютна брехня, – заявив російський політик. – Цих відморозків треба знищувати як щурів, навіть у полон не брати". Також одіозний Медведєв вкотре пригрозив світові "ядерним апокаліпсисом", заявляючи, що чим потужнішу зброю будуть надавати Україні, тим вища ймовірність такого сценарію.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...