
Неадекватний російський політик Дмитро Медведєв укотре погрожував ядерною зброєю та закликав безжально знищувати українців. Цього разу істерику в колишнього президента держави-агресора викликало розгортання бойових дій у Бєлгороді. Про це повідомляють російські Telegram-канали, передають Патріоти України.
Так, Медведєв вважає, що вилазки "ДРГ" на територію Росії були проведені за вказівкою української влади."Твердження Києва, що він не має стосунку до диверсійних вилазок у Росії, абсолютна брехня, – заявив російський політик. – Цих відморозків треба знищувати як щурів, навіть у полон не брати". Також одіозний Медведєв вкотре пригрозив світові "ядерним апокаліпсисом", заявляючи, що чим потужнішу зброю будуть надавати Україні, тим вища ймовірність такого сценарію.
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...