"Треба зробити це розумно": Резніков висловився щодо легалізації зброї

На думку міністра оборони, Україні потрібна легалізація обігу зброї, передають Патріоти України.

"Вважаю, що Україні потрібна не тільки лібералізація, але й легалізація обігу зброї. Впорядкування. Формування культури безпечного і відповідального ставлення до зброї", - написав міністр оборони Олексій Резніков у Фейсбуці.

З початком повномасштабного вторгнення Росії десятки тисяч українців отримали автоматичну зброю для захисту своїх домівок у максимально "ліберальний" спосіб, нагадав він.

"По-друге, закон дозволяє громадянам використовувати будь-яку зброю проти ворога. Я вважаю логічним не створювати заборони, а регулювати використання зброї через формування стрілецької культури. Ефективне використання зброї – це не тільки особисті навички, це також певний стан свідомості і наявність відповідної інфраструктури", - написав Резніков.

В Україні потрібно розвивати мережу стрільбищ, тирів, стрілецьких клубів, відповідних змагань, щоб кожен громадянин, який відповідає розумним вимогам, мав можливість навчитися користуватися зброєю, вважає міністр.

У мобільному застосунку "Дія" стартувало опитування про обіг вогнепальної зброї в Україні. Щоб висловити свою думку, українцям потрібно зайти в розділ "Послуги", потім - в "Опитування", обрати свій варіант про обіг зброї.

Дискусія про обіг вогнепальної зброї серед громадян триває в Україні вже понад вісім років. Вона стартувала від початку російської агресії. За дорученням президента Володимира Зеленського МВС і парламентарії вирішили запитати, який варіант володіння зброєю українці вважають доречним.

"Київські сатаністи!": Медведєв влаштував істерику на тлі чуток про заборону в Україні діяльності Московського патріархату

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:53

Екс-президент Росії Дмитро Медведєв не зміг втриматися на тлі чуток про можливу заборону в Україні діяльності Московського патріархату, обізвавши Банкову "київськими сатаністами". Медведєв поскаржився у своєму Telegram, що в УПЦ МП, яка публічно запере...

Нескладно здогадатись, хто був замовником: Будинок посла України у Ватикані невідомі вимазали екскрементами

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:29

У будинок посла України при Святому Престолі Андрія Юраша у четвер, 1 грудня, вдерлися невідомі та вимазали вхідні двері, сходи та стіни екскрементами. Про це Юраш розповів у коментарі ANSA, передають Патріоти України. "Ми не знаємо, хто фізично вчинив...