"Треба зробити це розумно": Резніков висловився щодо легалізації зброї

На думку міністра оборони, Україні потрібна легалізація обігу зброї, передають Патріоти України.

"Вважаю, що Україні потрібна не тільки лібералізація, але й легалізація обігу зброї. Впорядкування. Формування культури безпечного і відповідального ставлення до зброї", - написав міністр оборони Олексій Резніков у Фейсбуці.

З початком повномасштабного вторгнення Росії десятки тисяч українців отримали автоматичну зброю для захисту своїх домівок у максимально "ліберальний" спосіб, нагадав він.

"По-друге, закон дозволяє громадянам використовувати будь-яку зброю проти ворога. Я вважаю логічним не створювати заборони, а регулювати використання зброї через формування стрілецької культури. Ефективне використання зброї – це не тільки особисті навички, це також певний стан свідомості і наявність відповідної інфраструктури", - написав Резніков.

В Україні потрібно розвивати мережу стрільбищ, тирів, стрілецьких клубів, відповідних змагань, щоб кожен громадянин, який відповідає розумним вимогам, мав можливість навчитися користуватися зброєю, вважає міністр.

У мобільному застосунку "Дія" стартувало опитування про обіг вогнепальної зброї в Україні. Щоб висловити свою думку, українцям потрібно зайти в розділ "Послуги", потім - в "Опитування", обрати свій варіант про обіг зброї.

Дискусія про обіг вогнепальної зброї серед громадян триває в Україні вже понад вісім років. Вона стартувала від початку російської агресії. За дорученням президента Володимира Зеленського МВС і парламентарії вирішили запитати, який варіант володіння зброєю українці вважають доречним.

ШІ, лазерна зброя, супутники та дрони: Які технології змінять війну в майбутньому

середа, 29 червень 2022, 6:59

Аналітики GlobalData нещодавно опублікували звіт, у якому визначили ключові технологічні тенденції, що впливають на ведення високоінтенсивних бойових дій (ВБД), передають Патріоти України. Можливо, однією з найважливіших технологій, що з'явилися останн...

Буде "сюрприз" для ворога: ЗСУ отримають від НАТО системи для боротьби з російськими дронами (фото, відео)

середа, 29 червень 2022, 6:52

Країни НАТО нададуть Україні новий пакет військової допомоги, що включає системи боротьби з безпілотниками, а також засоби захисту зв'язку. Про це генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг повідомив на пресконференції в Брюсселі, передає офіційний с...