Треба зупинити, поки не пізно: Брюссель ініціює переговори з країнами ЄС по "Північному потоку-2"

Проект будівництва російського газопроводу «Північний потік - 2» «не перебуває у сфері спільних інтересів ЄС». Про це заявили в Європейській комісії (ЄК) в Брюсселі, передають Патріоти України із посиланням на DW.

Там зазначили, що після врегулювання Німеччиною і США розбіжностей по газопроводу Єврокомісія не змінила своєї критичної позиції по відношенню до цього проекту і має намір провести консультації щодо цієї теми з країнами ЄС, а також сусідніми державами, включно з Україною.
У тому числі Євросоюз готовий провести консультації з Києвом в рамках угоди про асоціацію. ЄС також підтримає переговори про продовження договору РФ і України про транзит газу, додали в ЄК, уточнивши, що в даному питанні слід «застосувати дух і букву енергетичного законодавства ЄС» з урахуванням прагнення Європи до більшої незалежності від поставок російських енергоносіїв. Поки ніякого офіційного запиту від уряду України обговорити цю тему не надходило, визнали в ЄК.

​В СБУ нарешті зізнались, що Чаус перебуває під їхньою «опікою» і пояснюють, чому не віддають затриманого НАБУ

субота, 31 липень 2021, 18:01

У Баканова стверджують, що наряджений в самі труси Чаус із сільради сам подзвонив на гарячу лінію СБУ, номер котрої мабуть роками зберігав у пам'яті, чи на брудній ганчірці, в котрій об'явився в Мазурівці. Відповідна заява з'явилась в Telegram прес-цен...

Російський винищувач Су-35 впав у Охотське море

субота, 31 липень 2021, 17:34

У "не имеющего аналогов в мире" літака відмовив двигун. Літак впав у Охотське море, льотчик катапультувався. Його оперативно знайшла пошукова група та доставила на аеродром. Загрози здоров'ю пілота немає. Як уточнюють військові, під час виконання плано...