
Російські окупанти почали облаштовувати тунелі на Торецькому напрямку, щоб вийти в тил українських позицій. Про це повідомив військовий експерт Іван Ступак, передають Патріоти України
"Треба звернути дуже велику увагу на зміну тактики росіян на Торецькому напрямку. І це вже зʼявляється частіше, не масово, але частіше. Росіяни почали рити й облаштовувати тунелі в напрямку Торецька. Таким чином вони намагаються вийти в тил наших позицій. Ці тунелі дуже схожі ті, що облаштували ХАМАС в Секторі Газа. Таку ж тактику росіяни використовували в Авдіївці. Там вони скористались каналізаційною системою й проникли в тил наших позицій", - розповів Ступак.
За його словами, це не багатокілометрові тунелі, як переконують росіяни. Втім, загроза дуже серйозна і на неї варто звертати увагу.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...