Тремтіть, скрепи! Кораблі ударного угруповання НАТО зайшли в Одесу (фото)

Фрегат королівських ВМС Канади "Торонто" прибув 1 квітня до Одеського порту. На підході ще один бойовий корабель НАТО. Про це заявили у прес-службі Військово-морських сил Збройних сил України, зазначивши, що це дружній візит, повідомляють Патріоти України.

"Фрегат "Торонто" і "Санта Марія" прибувають до Одеси після патрулювання у Чорному морі разом з іншими кораблями у складі 2-ї Постійної військово-морської групи НАТО протягом декількох діб", — повідомили у прес-службі.

Командири "Торонто" і "Санта-Марії" за участі дипломатів своїх країн проведуть в Одесі зустрічі з командуванням ВМС ЗСУ та представниками місцевої влади.

Кораблі візьмуть участь у навчаннях PASSEX спільно з кораблями ВМС України в акваторії Чорного моря з метою підвищення сумісності з кораблями НАТО і держав-партнерів.

"Торонто" — фрегат класу "Галіфакс" водотоннажністю 3875 т, які з 1992 року перебувають на озброєнні Королівських ВМС Канади. Носій протикорабельних ракет "Гарпун". Протичовнове озброєння — два торпедних апарати Mark 46. Озброєння ППО — ЗРК "Sea Sparrow", артилерійське — 57-мм гармата Bofors SAK 57. Вертоліт — Sikorsky CH-148 Cyclone.

"Санта Марія" — фрегат класу "Санта Марія", є модифікацією американського проекту "Олівер Хазард Перрі". Водотоннажність — 3610 тонн. Протикорабельне озброєння — ПКР "Гарпун", які запускаються з носової ПУ паралельно з зенітними ракетами SM-1 (в барабані 40 ракет). Протичовнове — два торпедні апарати Mk 32. Авіаційна група — 1-2 вертольоти SH-60 Seahawk.


Улюблений політолог Путіна розмріявся, що новий канцлер Німеччини визнає Крим російським

понеділок, 27 вересень 2021, 21:15

Російський політолог Сергій Марков заявив, нібито влада Німеччини щиро виступає проти возз'єднання Криму з Росією, оскільки боїться, що далі будуть перекроєні і інші кордони в Європі, передають Патріоти України. Політолог заявив, що політики з Німеччин...

"Северный поток-2 в опасности!": У Москві "кіпіш" через ймовірний вхід "зелених" у нову владну коаліцію Німеччини

понеділок, 27 вересень 2021, 20:58

«Если с зелёными никто не вступит в союз, то проблема отпадёт сама собой. Первую роль в новом правительстве будет играть блок ХДС/СС или СДПГ. Не исключен и вариант, при котором они объединятся, благодаря чему социал-демократы получат больше мест в каб...