Тремтіть, скрепи: ССО США та України проведуть спільні тренування (відео)

Стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля – 2020» будуть проведені в останній декаді вересня, коли Росія проводитиме свої навчання «Кавказ 2020».

Під час командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля – 2020» ССО США та України проведуть спільні тренування. Про це повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ, передають Патріоти України.

Військовослужбовці обох країн десантуватимуться з літаків США із з використанням парашутних систем різного типу. Передбачається синхронізація дій підрозділів спеціального призначення з використанням повітряного та наземного компоненту, американських літаків Lockheed МС130, а також конвертопланів Bell V-22 Osprey.

Окрім взаємодії між підрозділам Сил спеціальних операцій України та США, десантники України та Великої Британії проведуть спільні тренування на командно-штабних навчаннях «Об’єднані зусилля – 2020». З підрозділами Десантно-штурмових військ Збройних Сил України в різних умовах обстановки під час етапів практичних дій, діятимуть військовослужбовці 16-ї десантно-штурмової бригади Збройних Сил Великої Британії.

Стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля – 2020» будуть проведені в останній декаді вересня, коли Росія проводитиме свої навчання «Кавказ 2020» та може використати накопичене угрупування військ за для ескалації агресії проти України.

"У нас палили на вулицях автомобілі, анархісти і покидьки з усього світу": Лукашенко заявив, що "тікати не збирається" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:30

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко дає зрозуміти, що не має наміру залишати країну під тиском протестів. Пряма мова: "Президент ніколи не тікав і тікати не збирається. Я прожив дотатньо в цьому житті... Але якщо хтось думає, що я з...

З архіву ПУ. "Вони реально вирішили, що їм все дозволено у їх 73-відсотковій крутизні": Бірюков заговорив про новий Майдан

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:00

У Юрія Бірюкова викликав здивування той факт, що деякі представники влади назвали активістів, які вийшли на вулиці, проплаченими. Десятки тисяч людей, які вийшли 6 жовтня на акції протесту проти капітуляції в Києві, показали, що у країни є гідність і ч...