Тремтіть, скрепи! Трамп заявив, що США мають неймовірну зброю, про яку ніхто не знає

Американський президент Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати Америки мають "неймовірну" зброю, про яку ніхто не знає, передають Патріоти України.

"У нас є такі системи, про які ніхто не знає. І, чесно кажучи, я вважаю, що буде краще, якщо все так і залишиться. - У нас є неймовірні системи", розповів він на брифінгу.

За словами Трампа, впродовж трьох із половиною років США витратили на збройні сили 2,5 трильйони доларів

"Ми маємо сподіватися на Бога, що ніколи не будемо її використовувати, але наша ядерна енергетика зараз перебуває у найкращому стані за останні десятиліття, - додав американський президент. - Наші військові зараз сильніші, ніж будь-коли".

"Я ж компетентна та толерантна!": Тимошенко попросилася в уряд Зеленського, — ЗМІ

понеділок, 24 січень 2022, 20:05

Мовчання лідерки "Батьківщини" щодо судилища над Порошенком стає зрозумілішим. Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час погоджувальної ради попросилася в уряд Зеленського, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інтерфакс-Україна». . «Хаос...

З архіву ПУ. Це не Порошенко: Український письменник розповів, кому може програти Зеленський

понеділок, 24 січень 2022, 20:00

Для когось Володимир Зеленський теж може вже бути "старим обличчям". Президент Володимир Зеленський програє на виборах тому, для кого він буде виступати у ролі старого обличчя старої політики. Про це сказав Юрій Андрухович у січні 2021 року. Письменник...