Тренд часу: Держкіно у 2020 році не заборонило жодного російського фільму

Державне агентство України з питань кіно (Держкіно) у 2020 році не заборонило жодного російського фільму, а до демонстрування дозволено один, зазначають Патріоти України.

"За висновками Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування у 2020 році заборонених фільмів виробництва Російської Федерації немає", - йдеться у відповіді Держкіно на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

Наголошується, що на розгляд Експертної комісії минулого року було передано тільки один фільм російського виробництва - "Зворотний зв'язок" (О. Нужний, 2020 рік, Росія). За результатами розгляду, фільм було дозволено для кінотеатрального демонстрування на території України.

Як повідомлялося, Держкіно заборонило в 2018 році три російських серіали і надало дозвіл на прокат трьох російських фільмів, а у 2019 році заборонило п'ять фільмів, з яких два російських, а в одному знімався президент України Володимир Зеленський.

Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:46

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Сидіти на трьох табуретках стає незручним: Секретар РНБО пройшовся по Коломойському

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:39

Оігарх Ігор Коломойський не зможе просуватися по державній службі, поки не відмовиться від усіх своїх іноземних громадянств. Про це на брифінгу заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов, зазначають Патріоти України. "...