Третя спроба воювати проти "бойовиків київського режиму" стала провальною: Гіркін повернувся у Москву

Колишній екс-ватажок бойовиків "ДНР", військовий злочинець Ігор Стрєлков-Гіркін несподівано заявив, що вже "навоювався" та повернувся в Москву, інформують Патріоти України.

Третя спроба воювати проти "бойовиків київського режиму" для нього стала провальною. Як повідомив Гіркін у Telegram, у всьому винне некомпетентне командування його полку та тиск "зверху". "Знаходжусь у Москві. Спроба № 3 взяти безпосередню участь у бойових діях проти збройних сил шановних київських партнерів (їх тепер у зведеннях МО називають "бойовиками") не увінчалася успіхом, хоча була дуже близька до того", - написав засмучений Гіркін.

За його словами, він прибув в "ДНР", вступив до лав добровольців і навіть отримав тимчасове посвідчення від "військкомату". У документі зазначено, що Гіркін - полковник, який перебуває на посаді гранатометника.

Сам бойовик зауважив, що потрапив на службу в один зі стрілецьких полків "ДНР", а неофіційно був начальником штабу, їздив в Донецьк та був у прифронтовому Сватовому. Втім, через місяць служби Гіркін дізнався, що його немає у списках особового складу полку через "невдоволення вищого командування".

Згодом Гіркін з'ясував, що перебував у списку особового складу полку менше доби. Його обурив цей факт. "Ще з жовтня і до кінця листопада я перебував у складі N-ського батальйону N-ського полку незаконно, незаконно ж носив зброю та боєприпаси, незаконно виїжджав у район проведення "СВО" та в прифронтову зону. Якби у зазначених поїздках зі мною щось трапилося - то... треба пояснювати, що це було б видали за "самодіяльність авантюриста Гіркіна" або (у кращому випадку) нещасним випадком під час проведення "волонтерської діяльності"? З повною відсутністю зобов'язань з боку ЗС РФ/"ДНР" та держави щодо мене", - обурився Гіркін.

За його версію, командування полку про все це знало, але отримувало від Гіркіна допомогу з укомплектуванням, продовольством і автотранспортом, тому замовчувало всі ці факти. Гіркін заявив, що вирішив повернутися в Москву, бо й полк, як виявилося, більше не воює.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...