
Олексій Резніков закликав світову спільноту продовжувати підтримку України. Адже, за його словами, третя світова війна почалася 24 лютого, а наша держава лише стала першим полем бою глобального конфлікту. Таку думку він озвучив у спілкуванні з британськими журналістами 29 червня, передають Патріоти України.
Міністр оборони наголосив, що перемогти у цій війні можливо, якщо не зупинятися.
У світових ЗМІ часто публікують матеріали, де йдеться, що нібито світ боїться постачати багато з видів озброєнь Україні. Мовляв, це не роблять, щоб не злити Путіна. Проте глава Міноборони наголосив, що такі страхи в сьогоднішніх реаліях уже недоречні.
"Не відчувайте жодної втоми. Будь-ласка, продовжуйте підтримку. Не бійтеся якогось нового рівня ескалації з росіянами. Бо абсолютно чесно, третя світова війна почалася 24 лютого цього року було. Це абсолютно чесно і це реальне життя", – сказав Олексій Резніков.
Також він пояснив дещо досить важливе щодо того, що ми перше поле бою. "Якщо ми не вистоїмо, наступне поле бою буде в наступних європейських країнах", – сказав міністр. Проте також закликав весь цивілізований світ не боятися, адже ми виграємо цю війну разом.
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...