"Третя світова почалася 24 лютого, а ми - перше поле бою": Голова Міноборони України звернувся до Заходу

Олексій Резніков закликав світову спільноту продовжувати підтримку України. Адже, за його словами, третя світова війна почалася 24 лютого, а наша держава лише стала першим полем бою глобального конфлікту. Таку думку він озвучив у спілкуванні з британськими журналістами 29 червня, передають Патріоти України.

Міністр оборони наголосив, що перемогти у цій війні можливо, якщо не зупинятися.

Резніков закликав світ не боятися

У світових ЗМІ часто публікують матеріали, де йдеться, що нібито світ боїться постачати багато з видів озброєнь Україні. Мовляв, це не роблять, щоб не злити Путіна. Проте глава Міноборони наголосив, що такі страхи в сьогоднішніх реаліях уже недоречні.

"Не відчувайте жодної втоми. Будь-ласка, продовжуйте підтримку. Не бійтеся якогось нового рівня ескалації з росіянами. Бо абсолютно чесно, третя світова війна почалася 24 лютого цього року було. Це абсолютно чесно і це реальне життя", – сказав Олексій Резніков.

Також він пояснив дещо досить важливе щодо того, що ми перше поле бою. "Якщо ми не вистоїмо, наступне поле бою буде в наступних європейських країнах", – сказав міністр. Проте також закликав весь цивілізований світ не боятися, адже ми виграємо цю війну разом.


Радіаційне ураження внаслідок аварії на ЗАЕС можуть отримати близько мільйона людей, і не лише в Україні, - експерт

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:30

У випадку спровокованої російськими терористами аварії на Запорізькій атомній енергостанції радіація забруднить територію площею 2 млн км кв. При цьому ураження різного ступеня отримають понад мільйон людей, і не лише в Україні. Про це розповіла голова...

Земля бетоном: ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР" і засновника російської весни-2014 у Горловці Крикуленка

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:24

ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР", який був засновником "російської весни-2014" у Горловці Донецької області Юрія Крикуленка. Про це повідомляє видання Gorlovka.ua, передають Патріоти України. За даними видання, українська артилерія високоточним ударом влу...