
Олексій Резніков закликав світову спільноту продовжувати підтримку України. Адже, за його словами, третя світова війна почалася 24 лютого, а наша держава лише стала першим полем бою глобального конфлікту. Таку думку він озвучив у спілкуванні з британськими журналістами 29 червня, передають Патріоти України.
Міністр оборони наголосив, що перемогти у цій війні можливо, якщо не зупинятися.
У світових ЗМІ часто публікують матеріали, де йдеться, що нібито світ боїться постачати багато з видів озброєнь Україні. Мовляв, це не роблять, щоб не злити Путіна. Проте глава Міноборони наголосив, що такі страхи в сьогоднішніх реаліях уже недоречні.
"Не відчувайте жодної втоми. Будь-ласка, продовжуйте підтримку. Не бійтеся якогось нового рівня ескалації з росіянами. Бо абсолютно чесно, третя світова війна почалася 24 лютого цього року було. Це абсолютно чесно і це реальне життя", – сказав Олексій Резніков.
Також він пояснив дещо досить важливе щодо того, що ми перше поле бою. "Якщо ми не вистоїмо, наступне поле бою буде в наступних європейських країнах", – сказав міністр. Проте також закликав весь цивілізований світ не боятися, адже ми виграємо цю війну разом.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...