
Олексій Резніков закликав світову спільноту продовжувати підтримку України. Адже, за його словами, третя світова війна почалася 24 лютого, а наша держава лише стала першим полем бою глобального конфлікту. Таку думку він озвучив у спілкуванні з британськими журналістами 29 червня, передають Патріоти України.
Міністр оборони наголосив, що перемогти у цій війні можливо, якщо не зупинятися.
У світових ЗМІ часто публікують матеріали, де йдеться, що нібито світ боїться постачати багато з видів озброєнь Україні. Мовляв, це не роблять, щоб не злити Путіна. Проте глава Міноборони наголосив, що такі страхи в сьогоднішніх реаліях уже недоречні.
"Не відчувайте жодної втоми. Будь-ласка, продовжуйте підтримку. Не бійтеся якогось нового рівня ескалації з росіянами. Бо абсолютно чесно, третя світова війна почалася 24 лютого цього року було. Це абсолютно чесно і це реальне життя", – сказав Олексій Резніков.
Також він пояснив дещо досить важливе щодо того, що ми перше поле бою. "Якщо ми не вистоїмо, наступне поле бою буде в наступних європейських країнах", – сказав міністр. Проте також закликав весь цивілізований світ не боятися, адже ми виграємо цю війну разом.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....