Третій "Айленд" готується до відправки в Україну: Майбутній патрульний катер ВМСУ "Суми" провів успішні ходові випробування в США (фотофакти)

Спуск на воду відновленого патрульного катеру типу Island

В Сполучених Штатах продовжується підготовка катерів типу Island до цьогорічної їх передачі українському флоту. У вівторок, 23 лютого 2020 року, на базі Берегової охорони США в м.Балтімор відбулися ходові випробування патрульного катеру типу Island "Суми" у відкритому морі.

Про черговий етап підготовки третього "Айленду" для ВМСУ повідомила прес-служба Посольства України в США, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що у ході цих випробувань перевірялися якість роботи агрегатів та механізмів корабля, а також функціонування навігаційної системи. Було продемонстровано максимальні можливості корабля щодо маневреності та швидкості.

Патрульний катер типу Island "Суми" під час ходових випробувань / Фото: Посольство України в США
Присутні під час перевірки на борту катера Аташе з питань оборони при Посольстві України в США генерал-майор Борис Кременецький та Військово-морський аташе капітан 1 рангу Сергій Федорчук надали позитивні відгуки щодо технічних характеристик корабля.

Також українські військові дипломати провели зустріч з екіпажем патрульного корабля "Суми" та керівництвом бази Берегової оборони та верфі Балтимору.

На борту патрульного катеру типу Island "Суми" під час ходових випробувань / Фото: Посольство України в США
Під час цієї зустрічі були обговорені питання щодо ходу підготовки та навчання екіпажу, а також технічної готовності катерів "Суми" та "Фастів".
Патрульний катер ВМСУ Р191 "Старобільськ"
Нагадаємо, у цьому році Військово-морські сили України мають отримати три катери типу Island (колишні USCGC Ocracoke, USCGC Washington та USCGC Kiska), які разом з двома вже поставленими на озброєння човнами P190 "Слов'янськ" та Р191 "Старобільськ" створять повноцінний катерний дивізіон.
Артсистема MSI Seahawk DS A2 30mm Mk44S Bushmaster / Фото: MSI-Defence Systems
Крім того, на відміну від раніше переданих двох демілітаризованих катерів, нові мають бути оснащені бойовими модулями (за попередньою інформацією - 30-мм артилерійською системою MSI Seahawk DS A2 30mm Mk44S Bushmaster) та встановленими на борту корабельними системами американського виробництва.

Гинуть сотнями кожної доби: У Генштабі ЗСУ розповіли про втрати окупантів

субота, 13 серпень 2022, 12:44

Триває 171-та доба повномасштабної російсько-української війни, під час якої РФ втратила 43400 окупантів та ще тисячі одиниць військової техніки. Українські військові й надалі знижують бойовий потенціал окупантів. Про загальні бойові втрати ворога стан...

Потужний удар ППО! На сході збили російський штурмовик Су-25 і чотири безпілотники РФ

субота, 13 серпень 2022, 12:30

Бійці Збройних сил України знищили російський штурмовик Су-25 і безпілотники окупантів РФ. Про результативні дії військ протиповітряної оборони йдеться в повідомленні угруповання Об'єднаних сил в Facebook, передають Патріоти України. . Зазначається, щ...