Третій "Айленд" готується до відправки в Україну: Майбутній патрульний катер ВМСУ "Суми" провів успішні ходові випробування в США (фотофакти)

Спуск на воду відновленого патрульного катеру типу Island

В Сполучених Штатах продовжується підготовка катерів типу Island до цьогорічної їх передачі українському флоту. У вівторок, 23 лютого 2020 року, на базі Берегової охорони США в м.Балтімор відбулися ходові випробування патрульного катеру типу Island "Суми" у відкритому морі.

Про черговий етап підготовки третього "Айленду" для ВМСУ повідомила прес-служба Посольства України в США, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що у ході цих випробувань перевірялися якість роботи агрегатів та механізмів корабля, а також функціонування навігаційної системи. Було продемонстровано максимальні можливості корабля щодо маневреності та швидкості.

Патрульний катер типу Island "Суми" під час ходових випробувань / Фото: Посольство України в США
Присутні під час перевірки на борту катера Аташе з питань оборони при Посольстві України в США генерал-майор Борис Кременецький та Військово-морський аташе капітан 1 рангу Сергій Федорчук надали позитивні відгуки щодо технічних характеристик корабля.

Також українські військові дипломати провели зустріч з екіпажем патрульного корабля "Суми" та керівництвом бази Берегової оборони та верфі Балтимору.

На борту патрульного катеру типу Island "Суми" під час ходових випробувань / Фото: Посольство України в США
Під час цієї зустрічі були обговорені питання щодо ходу підготовки та навчання екіпажу, а також технічної готовності катерів "Суми" та "Фастів".
Патрульний катер ВМСУ Р191 "Старобільськ"
Нагадаємо, у цьому році Військово-морські сили України мають отримати три катери типу Island (колишні USCGC Ocracoke, USCGC Washington та USCGC Kiska), які разом з двома вже поставленими на озброєння човнами P190 "Слов'янськ" та Р191 "Старобільськ" створять повноцінний катерний дивізіон.
Артсистема MSI Seahawk DS A2 30mm Mk44S Bushmaster / Фото: MSI-Defence Systems
Крім того, на відміну від раніше переданих двох демілітаризованих катерів, нові мають бути оснащені бойовими модулями (за попередньою інформацією - 30-мм артилерійською системою MSI Seahawk DS A2 30mm Mk44S Bushmaster) та встановленими на борту корабельними системами американського виробництва.

"Жахлива наруга над пам'яттю мільйонів людей": Трюдо попросив вибачення в канадців і Зеленського

середа, 27 вересень 2023, 22:01

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в середу, 27 вересня, перепросив за запрошення ветерана СС Галичина Ярослава Гуньки в парламент. Про це повідомляє CBC, передають Патріоти України. Трюдо назвав інцидент "жахливою помилкою" і заявив, що за неї відпо...

"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

середа, 27 вересень 2023, 20:30

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти Ук...