Третій масований штурм Авдіївки вже на підході: Військовий експерт вказав на ознаки

На Авдіївському напрямку Росія проводить перегрупування і готується до третьої хвилі масованого штурму, яка, ймовірно, буде потужнішою, ніж дві попередні. Такого висновку дійшов військовий аналітик Олександр Коваленко, спостерігаючи за ситуацією навколо цього міста, передають Патріоти України.

За його словами, в останні дні більшість атак на Авдіївському напрямку ведуть підрозділи зі складу так званого "першого армійського корпусу", тобто загони терористичного угруповання "ДНР". У той же час регулярна російська армія, що має більш боєздатні частини, ходить в атаки набагато рідше.

Коваленко впевнений, що це вказує на проведення агресором "ретельного" перегрупування і доукомплектування підрозділів після раніше понесених важких втрат.

"Причому підготовка ґрунтовна. (...) Відповідно, третя хвиля наступу, куди більш потужна, ніж попередні дві, може відбутися до кінця грудня, вже протягом найближчих тижня – двох", – говорить експерт.

За словами Коваленка, російське командування встановило два "дедлайни" для взяття Авдіївки – до Нового року або до березневих "виборів" Путіна.

Підвищену активність росіян по всій Східній лінії фронту аналітик теж пов'язує з прийдешнім третім штурмом Авдіївки. На його думку, так росіяни хочуть "випробувати удачу" і спробувати просунутися на інших ділянках, щоб реалізувати план "Б" у разі невдачі із захопленням Авдіївки.

"Якщо коротко": Буданов відповів, чи атакувала Росія Україну балістичними ракетами із Ірану

понеділок, 26 лютий 2024, 8:54

Голова української розвідки Кирило Буданов спростував інформацію, що Росія застосовувала в Україні далекобійні ракети із Ірану. Про це керівник ГУР МО сказав на форумі "Україна. Рік 2024" у неділю, 25 лютого, передають Патріоти України. "Їх немає, їх н...

"Досі "голі": Зеленський заявив, що чотири бригади ЗСУ так і не дочекалися військової техніки від партнерів для контрнаступу

понеділок, 26 лютий 2024, 8:46

Президент України Володимир Зеленський заявив, що частина військової техніки від партнерів для контрнаступу сил оборони минулого року так і не надійшла до сьогодні. Про це він сказав 25 лютого на пресконференції в межах форуму "Україна. Рік 2024", який...