Третій міністр охорони здоров'я Володимира Олександровича: Народився в Росії, до медичної галузі дотепер мав такий стосунок, як Зеленський до юриспруденції

Верховна Рада України проголосувала за призначення Максима Степанова новим міністром охорони здоров'я. За нього проголосувало 246 народних депутатів. Саме час довідатись, хто такий Максим Степанов і який у нього досвід роботи у менеджменті медичної галузі, зазначають Патріоти України.

Максим Володимирович Степанов народився 18 серпня 1975 року в селі Сковородіно Амурської області, Росія. У 1998 році він закінчив Донецький Національний Медичний Університет за спеціальністю "Хірургія". А у 2004 році Степанов отримав другу вищу освіту – закінчив Київський національний університет за спеціальністю "Міжнародна економіка".

Варто відзначити, що кар'єра Максима Степанова не була пов'язана з медициною і в 1999 році він обійняв посаду заступника генерального директора ДК "Торговий дім "Газ України" НАК "Нафтогаз України". У 2001 році він перейшов на посаду заступника генерального директора ЗАТ "Промислово-фінансова компанія "Віче".

У 2003-2004 році Степанов працював в Державній податковій службі України, а у 2004 році став головою ради директорів ТОВ "Республіканський правовий союз". Там він пропрацював до 2008 року.

З 2008 по 2010 Максим Степанов обіймав посаду першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації (На той момент – Миколи Сердюка). Близько року (2010-2011) – посаду директора державного підприємства "Український державний центр транспортного сервісу "Ліски".

У 2011 році Степанов змінив сферу діяльності та став директором ДП "Поліграфкомбінат Україна". Це підприємство виготовляє бланки офіційних документів – паспорти, трудові, медичні книжки та інші. При Степанові було запущено виготовлення біометричного паспорта.

Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію, - нардеп від "ЄС"

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:43

І цікавить нового міністра зовсім не кіно, а мова йде про те, що Одеська кіностудія – це 5 гектарів землі на Французькому бульварі. Новопризначений міністр культури Олександр Ткаченко за класичною схемою рейдерів захоплює Одеську кіностудію. Про це в е...

Хіти тижня. Рада ухвалила закон про "злодіїв у законі": У залі "заслухали" кримінальних авторитетів (відео)

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:30

Верховна Рада прийняла законопроект №2513 про відповідальність за злочини, вчинені злочинною спільнотою, який вводить у Кримінальний кодекс поняття "злодій у законі". За документ у другому читанні та в цілому проголосували 236 народних депутатів, пере...