"Третій Рим" перетворюється на будистсько-ісламський халіфат: У РФ заборонили мусульманам одружуватися з представниками інших релігій

В сунітському ісламі є чотири правові школи, три з яких забороняють шлюби з немусульманами. Але ханафітська - найрозповсюдженіша в РФ - це дозволяє.

Духовне управління мусульман Росії ухвалило богословське рішення, згідно з яким мусульманам заборонено одружуватися з представниками інших конфесій. Висновок ухвалили ще в липні, але лише зараз його опублікували, повідомляють Патріоти України із посиланням на «Интерфакс».

«Рада улемів ДУМ РФ постановила, що міжконфесійні шлюби, зокрема з представницями людей Письма (християни, юдеї - ред.), на території РФ неприпустимі та можливі лише в певних одиничних випадках за рішенням місцевого муфтія», - йдеться в рішенні.

Так, у Духовному управлінні мусульман кажуть, що вийти заміж за мусульманина може та немусульманка, яка, наприклад, вважає Ісуса не богом, а божим посланцем, як і Мухаммеда, визнаючи існування єдиного бога, та заявляє про готовність виконувати правила Корану.

У висновку йдеться, що за коранічним актом мусульмани не мають одружуватися з «язичницями», поки ті «не увірують». «Краще рабиня, але віруюча, ніж вільна язичниця, нехай навіть дуже гарна і яка викликає у вас симпатію. Краще раб, але віруючий, ніж вільний язичник, який сподобався вам», - цитують у висновку цей акт.

Ісламознавець Роман Силантьєв розповів виданню, що в сунітському ісламі є чотири правові школи, три з яких забороняють шлюби з немусульманами. Але ханафітська - найрозповсюдженіша в РФ - це дозволяє. «Виходить, що богословський висновок суперечить школі, до якої належать майже всі їхні віруючі. До того ж воно претендує, аби мати загальноісламський характер, а це так само ненормально, якби православна церква почала б робити заяви від імені всіх християн», - пояснив він.

Це відкрита боротьба двох регулярних армій: Резніков розповів, чи можливе "заморожування" війни в Україні

середа, 17 серпень 2022, 15:25

Війна, яку розпочала агресорка Росія 24 лютого, не може бути "замороженою", як це було після анексії Криму та окупації частини Донбасу. Міністр оборони Олексій Резніков каже, що можливий варіант пониження активності залежно від того, який сезон. Крім т...

"Путін не пропустить цю дату": Генштаб розповів, чи впорається українська ППО з масованим обстрілом з Росії і Білорусі

середа, 17 серпень 2022, 15:12

Попередньо, 23-24 серпня в Україні очікують масовану ракетну атаку збоку РФ. Українські Збройні сили готуються відбивати ворожі атаки. Чи впорається українська ППО з великою кількістю ворожих ракет в ефірі телеканалу Freedom розповів ексзаступник начал...