
У столиці Білорусі Мінську в центр міста силовики стягнули військову техніку. Демонстранти сьогодні о 19:00 зібрались на чергові акції протесту, повідомляють Патріоти України з посиланням на Белсат.
Відзначається, що на проспекті Мешерова була помічена військова машина на базі танка Т-64. Попереду машини розташований ківш, який можуть використовувати для очищення барикад демонстрантів.
У свою чергу демонстранти закликають громадян виходити на акції протесту, які заплановані на 19:00. При цьому демонстрантів закликають збиратися в невеликі групи по 20 чоловік, а також уникати в Мінську площ на проспекті Незалежності, Пушкіна і Риги.
Крім цього повідомляється, що у всіх обласних центрах Білорусі повністю пропав мобільний інтернет.
Нагадаємо, в Білорусі з 9 серпня почалися масові протести після голосування на виборах президента. Демонстранти вимагають відставки чинного президента Олександра Лукашенка, який за попередніми даними ЦВК, переміг і на нинішніх виборах.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: