
У столиці Білорусі Мінську в центр міста силовики стягнули військову техніку. Демонстранти сьогодні о 19:00 зібрались на чергові акції протесту, повідомляють Патріоти України з посиланням на Белсат.
Відзначається, що на проспекті Мешерова була помічена військова машина на базі танка Т-64. Попереду машини розташований ківш, який можуть використовувати для очищення барикад демонстрантів.
У свою чергу демонстранти закликають громадян виходити на акції протесту, які заплановані на 19:00. При цьому демонстрантів закликають збиратися в невеликі групи по 20 чоловік, а також уникати в Мінську площ на проспекті Незалежності, Пушкіна і Риги.
Крім цього повідомляється, що у всіх обласних центрах Білорусі повністю пропав мобільний інтернет.
Нагадаємо, в Білорусі з 9 серпня почалися масові протести після голосування на виборах президента. Демонстранти вимагають відставки чинного президента Олександра Лукашенка, який за попередніми даними ЦВК, переміг і на нинішніх виборах.
У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...
Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...