"Третину російської армії знищили, щоб взяти Попасну. І Херсон. І вийти на кордон Луганської області", - Арестович

Радник голови ОП України Олексій Арестович заявив, що Росія на сьогодні втратила третину своєї армії тільки заради того, щоб взяти Попасну, Херсон і вийти на кордон Луганської області, передають Патріоти України.

За його словами, це означає повний крах для Кремля і те, що Україна поверне Крим і Донбас. "Вони можуть взяти ще два села які-небудь. Це нічого не змінить. Вони тут програли... між ЄС, Китаєм і США "четверта сила" повстала. І скінчилося все це взяттям Попасної. Третина російської армії знищена, третину російської армії знищили, щоб взяти Попасну. І Херсон. І вийти на кордон Луганської області.

Так не вийдуть же. Я просто знаю, яка у нас там оборона, вони не пройдуть, їм не вистачить сил і засобів, як їх не кидай, цих нещасних резервістів, яких вони там закликають, підготували - кинули. Чотири дні підготовки. Ось і все. Це крах взагалі-то. А крах ми дополіруємо, коли перейдемо в контрнаступ. Тому вони можуть взяти ще два села. Це нічого не змінить. Тому ми все повернемо назад, додому, включаючи Крим і Донбас", - сказав Арестович.

"Затяжної війни не буде": Піонтковський назвав три сценарії перемоги України над РФ

п’ятниця, 9 грудень 2022, 16:56

Керівництво Росії налаштовується на затяжну війну з Україною, проте Україна може перемогти у три способи. Таку думку висловив російський публіцист та соціолог Андрій Піонтковський у коментарі "24 каналу", передають Патріоти України. "Зараз є три можлив...

Вихвалявся фото зі зброєю і алкоголем: ЗСУ ліквідували окупанта із Татарстану, який залишив трьох дітей, щоб убивати українців (фото)

п’ятниця, 9 грудень 2022, 16:50

На війні в Україні ліквідували російського окупанта з Татарстану Володимира Луговіна. Росіянин добровільно пішов убивати українців, залишивши вдома дружину і трьох дітей. Про це у Facebook повідомив співзасновник міжнародної волонтерської спільноти Inf...