"Третину російської армії знищили, щоб взяти Попасну. І Херсон. І вийти на кордон Луганської області", - Арестович

Радник голови ОП України Олексій Арестович заявив, що Росія на сьогодні втратила третину своєї армії тільки заради того, щоб взяти Попасну, Херсон і вийти на кордон Луганської області, передають Патріоти України.

За його словами, це означає повний крах для Кремля і те, що Україна поверне Крим і Донбас. "Вони можуть взяти ще два села які-небудь. Це нічого не змінить. Вони тут програли... між ЄС, Китаєм і США "четверта сила" повстала. І скінчилося все це взяттям Попасної. Третина російської армії знищена, третину російської армії знищили, щоб взяти Попасну. І Херсон. І вийти на кордон Луганської області.

Так не вийдуть же. Я просто знаю, яка у нас там оборона, вони не пройдуть, їм не вистачить сил і засобів, як їх не кидай, цих нещасних резервістів, яких вони там закликають, підготували - кинули. Чотири дні підготовки. Ось і все. Це крах взагалі-то. А крах ми дополіруємо, коли перейдемо в контрнаступ. Тому вони можуть взяти ще два села. Це нічого не змінить. Тому ми все повернемо назад, додому, включаючи Крим і Донбас", - сказав Арестович.

США призначили головного контролера за допомогою Україні

субота, 23 вересень 2023, 19:43

США призначили провідного генерального інспектора Міністерства оборони Роберта Сторча головним контролером за допомогою Україні. До нової посади він приступить вже 18 жовтня. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. . Сторч буде працювати з Д...

У ГУР Міноборони показали, як звільняли Кліщіївку (відео)

субота, 23 вересень 2023, 18:55

Головне управління розвідки показало кадри боїв за звільнення села Кліщіївка під Бахмутом. Відео оприлюднене на сторінках ГУР в соцмережах, передають Патріоти України. «Хоробрі воїни 4-ї служби ГУР МО продовжують рух вперед. Слава Україні», — йдеться у...