"Третину російської армії знищили, щоб взяти Попасну. І Херсон. І вийти на кордон Луганської області", - Арестович

Радник голови ОП України Олексій Арестович заявив, що Росія на сьогодні втратила третину своєї армії тільки заради того, щоб взяти Попасну, Херсон і вийти на кордон Луганської області, передають Патріоти України.

За його словами, це означає повний крах для Кремля і те, що Україна поверне Крим і Донбас. "Вони можуть взяти ще два села які-небудь. Це нічого не змінить. Вони тут програли... між ЄС, Китаєм і США "четверта сила" повстала. І скінчилося все це взяттям Попасної. Третина російської армії знищена, третину російської армії знищили, щоб взяти Попасну. І Херсон. І вийти на кордон Луганської області.

Так не вийдуть же. Я просто знаю, яка у нас там оборона, вони не пройдуть, їм не вистачить сил і засобів, як їх не кидай, цих нещасних резервістів, яких вони там закликають, підготували - кинули. Чотири дні підготовки. Ось і все. Це крах взагалі-то. А крах ми дополіруємо, коли перейдемо в контрнаступ. Тому вони можуть взяти ще два села. Це нічого не змінить. Тому ми все повернемо назад, додому, включаючи Крим і Донбас", - сказав Арестович.

Нардеп зі "Слуги народу" потрапив у жорстку ДТП на Житомирщині

понеділок, 15 серпень 2022, 0:34

Народний депутат від "Слуги народу" Олексій Красов 14 серпня потрапив в аварію. Жорстка ДТП трапилася на Житомирщині. У пресслужбі фракції вже підтвердили інформацію про цю аварію, зазначають Патріоти України. Також деталі ДТП журналістам розповіли вла...

"У нас вже був день перемоги": Мобілізовані в "ЛНР" відмовилися воювати за "ДНР" (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 0:26

У самопроголошеному терористичному угрупуванні "ЛНР" почали протестувати мобілізовані військовослужбовці. Вони заявили, що не хочуть воювати у сусідній квазіреспубліці "ДНР", куди їх відправляють погрозами та шантажем. Терористи поскаржилися, що їх кид...