Трюк з заявою не допоможе? США можуть скасувати зустріч Зеленського і Трампа, якщо Богдан залишиться в ОП

Історія з Андрієм Богданом та його відставкою не вщухає і обростає все більш скандальними подробицями.

"Жарт" з відставкою Андрія Богдана з посади голови Офісу президента України відкрив серйозну проблему. Стала зрозуміла затримка візиту до Вашингтона Володимира Зеленського. Історія з Богданом не вщухає і обростає все більш скандальними подробицями, передають Патріоти України.

1 серпня Офіс Зеленського "злив" ЗМІ сенсацію про те, що одна з найбільш неоднозначних осіб в оточенні президента Богдан нібито написав заяву про власну відставку. Практично відразу стало зрозуміло, що новина - "качка", однак вона наробила шуму в українському суспільстві.

Відразу ж "сплив" інсайд про те, що за відставкою може стояти Вашингтон. Про це, серед інших, повідомив екс-депутат Сергій Лещенко. "Американці спочатку були проти призначення Богдана, а зараз нібито поставили умовою зустрічі Зеленського і Трампа відставку Богдана", - повідомив політик.

Підтвердив чутки про неприйняття США Богдана і юрист-міжнародник Андрій Смолій.

Тривогу через ситуацію забив відомий український політтехнолог Олексій Голобуцький. Він стурбований, Україна може втратити потужного союзника через те, що Зеленський не в змозі розлучитися з "юристом Коломойського".



З архіву ПУ. Реалії скреп: Терорист "ДНР", який убив українського школяра, знайшов собі тепле місце в окупованому Криму (фото)

субота, 15 травень 2021, 12:00

Окупаційні ЗМІ представляють Погодіна як замдиректора компанії "Технології та реставрації".​. Колишній командир батальйону бойовиків так званої ДНР "Керч" Вадим Погодін, якого в 2017 році разом з подільниками засудили до довічного ув'язнення за звинува...