Тріумвірат: Політолог, який передбачив президентство Зеленського, розповів, хто насправді "рулить" Україною

За словами Віктора Бобиренка, в історії є чимало прикладів, коли до влади в тій чи іншій державі приходив тріумвірат, який, рано чи пізно розпадався.

Після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах до влади в Україні прийшов «тріумвірат», всередині якого вже почався конфлікт. Про це в ексклюзивному інтерв'ю заявив політолог Віктор Бобиренко, який ще в 2015 році передбачив президентство Зеленського, передають Патріоти України.

«Зараз створився своєрідний тріумвірат: Пінчук, Коломойський і Зеленський. І олігархи думають, що президент буде керованим», - зазначив він, додавши, що не все йде так, як вони розраховували, і що Володимир Зеленський веде свою гру.

«Вова зрозумів, що він сам по собі бренд. І що зараз грошовий ресурс важливий, але ще важливіше інші ресурси - канали комунікації, тобто телеканали в даному випадку, і соцмережі, і третій ресурс - це бренд. Бренд - у нього, телекомунікації - у Пінчука і Коломойського. І вони грають», - зазначив полотолог.
За словами Бобиренка, в історії є чимало прикладів, коли до влади в тій чи іншій державі приходив тріумвірат, який, рано чи пізно розпадався. «Був тріумвірат Помпея, Цезаря і Красса, потім - Лепід, Антонія і Октавіана. Вони розпадалися, і тріумвіри починали "мочити" один одного. Тобто я не Ванга, а історично моделюю, що і цей тріумвірат розпадеться. Думаю, що конфлікт вже зараз пішов», - додав політолог.
Джерело: Факты

"Справжній паспорт покажіть!": Журналіста з Криму не пустили до Норвегії через Росію

субота, 29 лютий 2020, 14:58

Олександру Мащенку запропонували подорожувати в Норвегію без візи з українським біометричним паспортом. Журналісту російської "Парламентской газеты" Олександру Мащенку, який проживає в Криму, відмовили у в'їзді в Норвегію через російський закордонний п...

"Відійдіть з дороги Туреччини": Ердоган розповів про телефонну розмову із Путіним

субота, 29 лютий 2020, 14:22

Реджеп Ердоган заявив, що Туреччина прагне сформувати в Ідлібі зону безпеки і тим самим забезпечити безпеку своїх кордонів. «Я відкрито запитав у Путіна: «Що ви робите в Ідлібі? Якщо хочете створити військову базу, то створюйте, однак відійдіть з дорог...